Jump to content

VAG-COM за Mac?


Recommended Posts

Здравейте, чудя се има ли такова животно като Vag софтуера за Mac и ако има, някой дали би го споделил? Към момента ползвам един стар лаптоп под уиндоус за целта, защото инсталирах Ваг-а във виртуалка в Мак-а, но при всеки рестарт на Parallels трябва отново да го "обучавам", защото губи usb драйвъра и е леко досадно. Приемам всякакви предполжения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ползвам ВаГ Ком на МАК с паралел виндоус. Работи добре но дакато се намерят интерфейса и паралела иска малко време. И да всеки път му давам тест. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има нужда чак от bootcamp за една програмка. Още повече щом явно си работи перфектно и под виртуалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не работи добре с виртуалка поне моята версия. Всичко разпознава, инсталира се, тестове са ОК, а няма трафик или поне е много бавна комуникацията с блоковете, съответно в някои от тях въобще не влиза, в други влиза но до там. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова предложих най-"истинския" вариант :) Аз си имам един малък дял със 7-ца за програми, които няма за мак и си превключвам като ми трябва нещо. Не е кой знае какво да се инсталира един партишън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кои версии на виндовс, паралелс и вцдс имате проблеми? 

 

При мен работи прекрасно в тази комбинация:

 

OS X 10.11.3

Parallels 11.1.0

Windows 10 Pro 64bit

VCDS 10.60

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OS X 10.11.3

Parallels 11.1.0

Windows 7 Pro 64bit

VCDS 11.11.3

Но както казахме, с "тест" си тръгва, просто при рес на виртуалката губи синх. Не е болка за умиране ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...