Jump to content

Смяна на табло а6 ц5


BiLLyBoY 1.9 TDİ

Recommended Posts

Здравейте приятели нов съм във форума и ми предстои смяна на табло става въпрос за а6 ц5 от 1999г. Обаче таблото което ще сменя има навигация а мойто няма,та въпроса ми е дали мога да сложа моя сд плейър на мястото на навигацията? Мерси предварително ако мога ще кача и снимки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор приятел :) Цялата конзола ли да взема с подлакътника от моята или само мястото на климатика не съм запознати с тия работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти само арматурното табло ли ще сменяш,защото ако е така и цвета на новото е същия,не виждам какво общо има със средната конзола.Тя си остава такава,каквато ти е в момента.

Sent from my SM-T560 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да арматурното табло целия салон и цвета на новия е тъмно син а мойто черно обаче таблото има навигация мойто няма искам да сложа на мястото на навигацията моя сд плейър трябва ли да зема от моето табло цялата конзола с подлакътника или само мястото на пепелника и климатика туй не ми е ясно и не мога да кача снимки за да ви покажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си сложи 2дин адаптер,така някой ден ако решиш да минаваш на двоен дин ще ти е по-лесно.

http://www.avitel-bg.com/acv_281320-13-2-iso-audi-a6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много туй ми хареса :) Имам ощте един въпрос и волана ще се смени трилъчов е и има копчета за смяна на скорости обаче не може ли да го свържа на сд плейъра за усилване на музиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може,моя е така направен.Трябва да купиш лентовия кабел от трилъчевия волан и някой електричар да ти го направи.

Редактирано от Angelpleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...