Jump to content

Някои дали може да ми каже дали има причина да не си взимам S4-ка 1.9 дизел турбо,99 година S-line


Mitaka80

Recommended Posts

Някои дали може да ми каже дали има причина да не си взимам S4-ка 1.9 дизел турбо,99 година S-line,изглежда адски добе.А да и колко коня варвят горе-долу че нещо ме съмнява какво пише на табелата 110-или 115 коня беше май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S4 1.9TDI....силно ме съмнява....пробвай с А4 :hilezh:

виж първите 2 или 3 букви от номера на двигателя и ще разбереш колко коня е, има тема в Златен фонд относно моторите на Ауди

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои дали може да ми каже дали има причина да не си взимам S4-ка 1.9 дизел турбо,99 година S-line,изглежда адски добе.А да и колко коня варвят горе-долу че нещо ме съмнява какво пише на табелата 110-или 115 коня беше май.

Ами първата причина да не си вземеш такава кола е че такова животно няма.И 2-та е цената. Веж тук дали хората са произвели такава S-4 ка http://www.mobile.de/

Редактирано от Iv-o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега ! Как да няма ?!

Аз съм виждал А4 cdi intercooler , а ти за едно S :hilezh:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mersi mnogo galaboff 4e ne6to mi mnogo sumnitelna cqlata rabota :D:bia: .

!0x o6te edin pat.

Sorry za Englisha ama Kirilicata ne ba4ka :)

Mersi kolega-qvno 4e se opitvat da metnat horata kot=ito ne sa mnogo naqsno s variqciite na modelite B):bia::hilezh:

Mersi za infoto :wall:

A q ako obi4ate mi kajete izob6to kakva e razlikata mejdu A4 i S4 ako nqkoi znae to4no-osven po salona.

10x predvaritelno na vsi4ki :):bia::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mersi mnogo galaboff 4e ne6to mi mnogo sumnitelna cqlata rabota :D:bia: .

!0x o6te edin pat.

Sorry za Englisha ama Kirilicata ne ba4ka :)

Mersi kolega-qvno 4e se opitvat da metnat horata kot=ito ne sa mnogo naqsno s variqciite na modelite B):bia::hilezh:

Mersi za infoto :wall:

A q ako obi4ate mi kajete izob6to kakva e razlikata mejdu A4 i S4 ako nqkoi znae to4no-osven po salona.

10x predvaritelno na vsi4ki :):bia::flehan:

Абе да ти кажа направо, просто ти си отчайващо неграмотен, по отношение на "вариациите" на Ауди.

Най-просто ти го обяснявам, щото явно ти е трудно.

S-line е луксозна модификация с различни нива на екстри и оборудване. Нещо като Diamant при Опел или Chia при Форд.

S i RS са спортни модификации, като например M-power на BMW. S и RS и нямат нищо общо с S-Line, И не могат да се объркат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа направо, просто ти си отчайващо неграмотен, по отношение на "вариациите" на Ауди.

Е брао, човека за това пита, никой не се е родил научен все пак. Добре си му написал моделната гама, ама тва в началото межеше си го спестиш. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... просто ти си отчайващо неграмотен, .......

Най-просто ти го обяснявам, щото явно ти е трудно.

...... Нещо като Diamant при Опел или Chiа при Форд.

....т.

колега,като говориш за грамотност в авто-вариациите,добре е да знаеш,че при Форда изпълнението е Ghia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го насмитате човека.

Може би просто въпросната А4-ка има някакви хубави джанти, решетка и волан S. Може и нещо друго да са и сложили и да е станала по-красива.

Пич ти гледай техническото състояние на колата. Трудно се намира читав дизел втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и не е много сложно да му сложат една буквичка и една цифричка. води на избран от теб майстор и ако е читава взимай. успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...