Jump to content

Кодинг за сд концерт


prokopoff

Recommended Posts

Като влезеш да го кодираш и посочиш полето за кодинг не ти ли изкача прозорче с описание?

 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_Radio/Navigation_System

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Да не отварям нова тема... 

Колата ми беше с афтърмаркет ЦД + 4 колони. 

Става въпрос за А6 98г. седан. 

Насадих Босе (колони, кабели, буфер, усилвател) + Концерт 1, което ми беше останал от А4-ката (Б5) също с Босе...

Всичко свети, работи, свири без проблем вече няколко месеца...

Проблема е че не ФИС-а не ми излиза станцията. Горната му част седи празна. 

Опитах с Ваг-Ком да вляза в радиото за да променя кодинга, но ми дава, че няма връзка с този модул. 

Предполагам, че таблото изобщо не знае за съществуването на касетофона и трябва да се кодира. Търсих инфо но намерих само за А4 Б6 60,61 и 62 канал, но при мен такива няма в таблото...

3-те кабела от касетофона към таблото са вързани, има си подсветка, гаси се при вадене на ключа и т.н.

Някой знае ли как мога да накарам дисплея да показва станцията?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкарах всичко друго да работи, но инфо на фиса не успях да изкарам. Оказа се че колата е с аудио потготовка и кан шината на радиото не беше подвързана. Закачих се до най -близката в дясната А колона и заработи. С различни кодинги не излезе инфо на фиса и се отказах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си имаше кабелите до таблото, забравих им цветовете вече. Буксата е свързана на правилното място. Моята е преди фейса и мисля, че няма CAN...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През адаптационните канали се правеше до колкото си спомням, но не помня дали на радиото или и на радиото и на таблото. По късно ще проверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам е така, но аз не успявам да се свържа към радиото... Само към таблото. Или има нещо неправилно свързано, или първо трябва да се кодира таблото и след това вече да се влезе в радиото. Поне така си го представям аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм?! Това променя малко нещата. Дори таблото да не знае за радиото, това не е причина ти да нямаш комуникация с него. Провери дали правилно си направил окабеляването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...