Jump to content

Ауди S8 97г.Показва че няма хидравлично масло а всъщнаст си има.


kokotrikcs

Recommended Posts

Здравейте.Светна ми червената удивителна и след като я проверих излезе това съобщение на снимката.Проверих и хидравлична течност и спирачна- има си!На казанчето на хидравликата няма датчик за ниво...?Какъв може да е проблема?Поздрави.

image-94a22577b42dcb3b78d63891aa0e1986d576970bcebf4dd9f8303034e3a54458-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, пише ниво на спирачна течност и хидравлична течност. Ако има достатъчно от двете, провери буксата на датчика под спирачната течност. Може да е счупена, намокрена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има датчик трябва да има някъде букса по казанчето и за двете казанчета важи това-провери и ако има почисти буксите,огледай ги за прекъснат кабел или други нередности.Аз на А8 съм имал подобен проблем с датчика за миещото-казанчето пълно а ми дава че е празно-след отваряне на помпичката(датчик и помпимчка са заедно) и почистване се оправи,но при теб не вярвам да е такъв проблема.Това винаги ли свети или само понякога?На Ваг Ком закачал ли си я и какво ти дава там?Да не някой да си е играл да активира някаквъв интервал за смяна на въпросните масла който да е изтекъл и да те предупреждава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...