Jump to content

Дебитомер


cvetan80

Recommended Posts

Здравейте,колеги.След като закупих нов дебитомер,реших да го сложа след като предварително бях махнал клеймите на акумолатора за да изчисти грешката,но промяна няма.Колата няма мощност.Въпроса ми е дали трябва ваг ком за да се изтрие.Дали заради това няма промяна във вървежа на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистенето на грешката е задължително. Същият тип ли е дебитомера. Защото в западни форуми разправят, че ако си с БОШ, Пиербург не става. Ставало от 2.0 бензин /инф. не е проверена/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрива се грешката като се откачи акумулатора.

Сигурно има и друг проблем, ако въобще е имало с дебитомера.

 

Да беше написал какъв е мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,9 тди афн 110 к.с.С bosh дебитомет съм.Новият е pierburg .Интересното е,чр разхода ми не ср качи и с букса и без букса няма разлика

Дп сега съм сменил вакум маркучите.Горивен,въздушен преди 2000км филтър.Катализатора е изтърбушен.Пробвах лостчето на актуатора да надигна с пръст за да разбера как се движи.едва сънтиметър успявам да го мръдна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Замерих пиновете на буксата-1 сигнала го има 2 пет волта от еку-има 3 масата я няма:( 4 -12 волта-има.Пуснах една маса с кабелче,пак нищо.Взех решение и се записах за изолиране на дебитомера при Богомил от Годеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...