Jump to content

Мнение конкретна обява, търсене А4 3.0 дизел, quattro


Recommended Posts

Привет

Карам Голф AJM, но отесня и сум се насочил към А4 3литра куатро, ще се радвам да дадете мнение за тази обява или някоя друга колица ако знаете

 http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11446541646847054&slink=evjt63

благодарско предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не си взел да си помислиш, че е от германия.

Виж им другите обяви, учудва ме, че не са със същия номер. Но общото е, че всичките им коли са перфектни, обслужвани по швейцарски или германски.

Щели да изкарат по още 500к км.

Никоя автокъща не докарва вече на собствен ход.

Този разход 5.5 може и да го докарва при 90 на 6-та, но ме съмнява.

 

Спорем мен не вярвай на нито дума.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е немска 100%. Изглежда добре въпреки, че снимките са правени със СКИНА апарат, от човек който никога не трябва да се занимава с фотография. Ако аз си търсех такава кола, със сигурност бих отишъл да я видя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMG OMG OMG!!!

 

По обява 142 000км, но таблото 232 000км. Снимките са правени ноември 2015 година. Чистачката задната е забила.

 

Колата няма нищо. Няма оригинални джанти дори, няма мулти волан, няма цветен фис, няма нави, няма автомат, няма BOSE, няма прибиране на огледала, няма Sline, няма подсветка на визитника дори. Парктроника не ми прилича на оригинален.

 

Може и от снимката да изглежда така, но задна лява гума е мн напред близо до прага.

 

Адски постна кола с много неясноти от снимки и обява. Тия пари рисувате ли ги не знам, ама някои хора дори не гледат за какво ги дават...

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друго да добавя към колегата от горния пост, 2007г. 204 кс мотор няма, от средата на 2006 двг вече е 232кс. Та и с годината на производство на тази кола май нещо са се "заиграли".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...