Jump to content

Колеги помогнете с печка


samba

Recommended Posts

Или със дистанционно или с копче което е по таблото някъде,управлението на печката а ако ти е оригинално вградена и от компа на колата.Ти дай малко повечко информация малко снимки модела на печката има ли управление ала бала.....Аз гадая :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинална на колата нама дистансионно колата е с нави рнс-д климатроника е с подгрев на седалките други бутони за печка нама

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твоята кола обикновено печката се пуска сама при температура под 5 гр,спира сама около 65-70гр.В климатроника с vcds може да видиш настройките, в самата печка също,може да променяш някои параметри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля не,трябва да имаш отделен джойстик, а на  фиса на таблото да има такива опции,печка и обдухване за лятото. Палиш, ако е студено печката се пуска сама,през vcds може да тестваш елементите на печката помпа,свещ,водна помпа и вентилатор. Предполагам печката е вебасто.

Джойстика се намира под подлакътника след копчето за страничните огледала. 

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може,само че ако питаш във вебасто ще ти омекнат колената от цената.Ще ти трябва инсталация, жици и настройки,  панел за управление. остава да намериш правилния човек.Потърси в нета може някой да е правил това.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, samba написа:

Не нямам там имам за навигацията а може ли да се направи допалнителен контрол или дистансионно

добре де точно това за навигацията по принцип командва и печката KCV(Данчо) е със същата и от тези бутони влиза във менюто и контролира печката кога да вкл и изкл.и някои др неща 

Off Topic

 

 

Редактирано от PLAMEN_79
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да само въпрос на кодировка ,разгледайте при колегата как е и ако стане ще е чудесно.Не съм сигурен дали има друга екстра, на която да държа повече от печката и опцията да сядам в затоплена кола,за детето е прекрасно.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П ри мен тези бутони за навито нещо не фукционират незнам защо светят но не реагира на навигацията нищо кам нея включен дигиталниа ченджер има и букса за телефон и кам инсталасията на колата остава една червена букса която няма каде да я вкюча  навито е рнс-д с двата бутона от двете страни да не би този кабел да е за тезибутони до рачната

Някои ако има схема за тях моля да я качи за да пробвам да ги включа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега един приател ми се похвали че на бмв е39 2002 са му направили дистанционно и таимер на  климатроника за  70 лв и работило перфектно включвало климатроника се едно си дал на контакт и тои палил печката

 

Явно навито е сменено била е с ауди консерт тази букса е за него и управлява навито затова имам  нави  плеер в багажника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.alo.bg/3094910  ето го таимера които са му сложили с диод да не враща плюс кам колата и проблема саз затоплянето е решен само триабва здрав акумулатор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 25.09.2016 г. at 10:40, PLAMEN_79 написа:

добре де точно това за навигацията по принцип командва и печката KCV(Данчо) е със същата и от тези бутони влиза във менюто и контролира печката кога да вкл и изкл.и някои др неща 

  Скрий съдържанието

 

 

Коллега моята е сменяна нее тази която е била на колата сега сам с рнс-д затова не мога от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Моята печка се управлява с бутона до ръчната спирачка с който се влиза в компа на колата. Под бутона има друг ""menu"" натискаш и на таблото излиза меню ... SET / aux.heater избираш и можеш да я включваш, задаваш време за работа, време за старт ... и други бъзикни.

 

Редактирано от bparvanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Някъде бях чел че се пуска от климатроника.Пускаш едновременно на еко и да върти въздуха в купето и тръгвала,но несъм пробвал.Мойта не работеше,но ми изтриха някаква грешка на печката и тръгна :).Като застудя и се пуска сама но и преди и сега колата стопля бързо .Ако мислиш да я подкарваш си провери меката връзка дето отвежда газовете на печката под колата и дали е фаната както трябва за корите под двигатела че да не стане кякой фал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...