Jump to content

Проблем светва "чек" лампата на АЛТ


Ninio

Recommended Posts

Здравейте, от известно време ми излизат следните грешки...моля за някакви съвети. Ако имате някакви въпроси да уточнявам питайте...

20161020_182338.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но тези съм ги гледал...въпросът е че газова имам, но е от скоро и грешките излизаха(същите) преди да я поставят и сега си продължават. Смених два клапана за вакум(като си мислех че е от тях), но уви...сега пак си светва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Катализатора махан ли е ? И моята е така и газаджията ми каза, че е от катализатора. Трябва да му я оставя, каза че имало някакъв имулатор или нещо такова, което оправяло това. И мен ме накара да сменя клапана за маслените изпарения.

Редактирано от ghostly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо благодаря за отзива колега! Аз не съм го махал, но човека който ми обслужи колата ми каза че му се струва шумна и може да е махнат...и както ти казваш може наистина да е това ама не съм ходил на диагностика...ако го оправиш или намериш решението пиши моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрав ли ти е маркуча за картерните газове?Ако се появява грешка като караш на бензин най  вероятно е неотчетен въздух или дебитомера дава ниски показания.Възможно е и от липсата на катализатора да е,но тогава щеше да ти дава грешка втората ламбда сонда. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно си прав за сондата, а маркуча не съм го гледал...но мисля като се постопли времето да отида на диагностика, че аз не знам какви трябва да са показанията на тези изпускателни системи и ако отстраня проблема ще пиша. Лошото е че ако не отида в правилния сервиз и се действа на принципа проба грешка ще има главоболия и хвърлени пари на вятъра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...