Jump to content

Тампон двигател А4 B7 2.0 TDI Avant


Bakardi03

Recommended Posts

Здравейте,

проблема ми е че трябва да сменям тампони на двигателя и се оказа че левия е хидравличен с датчик или нещо от сорта и е около 300лв.

та въпроса ми е може ли да се замени с някакав друг по евтин, закакво служи тази букса на самия тампон и ако сложа обикновен какви могат да са последствията.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който си има брада си има и гребенче, са казали ората.
Докато возеше какички с модерното возило не беше зле, а? :)

Сега е време да се заплаща този кеф 

 

Този тампон има датчик,който регистрира вибрациите в двигателя и променя центровката за да намали вибрациите.

Не, не може да се замени... дават се триста пари и още стотина за смяната му, това е положението.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ядеш хОя 

 

За да го сложат, не са го сложили ей така , щщото някой се е събудил сутринта и е поискал да сложи букса.

Тия неща се мислят като планирате купуването на кола, а не да ми се прайте на гъзари и после , може ли без датчик, може ли без демпферен съединител , без това, може ли без онова...

 

Не се заяждам, просто така стоят нещата.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ядеш хОя 

 

За да го сложат, не са го сложили ей така , щщото някой се е събудил сутринта и е поискал да сложи букса.

Тия неща се мислят като планирате купуването на кола, а не да ми се прайте на гъзари и после , може ли без датчик, може ли без демпферен съединител , без това, може ли без онова...

 

Не се заяждам, просто така стоят нещата.

Има много хубави марки не оригинални на пазара, предлатаг тампони без датчик. Аз знам, че този датчик дава грешка само за скъсан тампон. Не знам колко е вярно Моля някой за повече информация... Не е нужно да знаеш за датчик на тампон преди да купиш колата....

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...