Jump to content

Покупка на А8 4.2 D3


Recommended Posts

Здравейте приятели. Предстои ми ходене до Германия за автомобил и съм се насочил конкретно към модела А8 4.2 D3 бензин/газ. 

Ще съм благодарен за съвети на какво да обърна внимание на място. 

Моля да не се препоръчват други автомобили,понеже е твърдо решено.

Ще бъда благодарен на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

какъв е бюджетът и какви са изискванията?

тези коли имат много екстри, зависи кои искаш, кои знаеш и изобщо интересуваш ли се от тях, или просто искаш такава кола?

щом говориш за газ, значи трябва да гледаш коли до 2006та година, преди да са пуснали FSI моделите, при които това е скъпо (доколкото знам)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нашата фирма се продава такова а8 на реални 170к, но цената е 28к. Ще потърся обявата, защото колата наистина си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да я намериш, ако не те затруднява. И на мен ми е интересен този екземпляр.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ако е на тези километри цената й дори е ниска, все пак е посленият фейс. Но е странно, че на 170к са сменени вериги ...

Редактирано от Стоян Чанев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Стоян Чанев написа:

Тя ако е на тези километри цената й дори е ниска, все пак е посленият фейс. Но е странно, че на 170к са сменени вериги ...

 

Точно това ме учудва доста и мен. Невъзможно е да се случи освен ако не е карана с калпаво масло или примерно 50к без да се смени? Неее, абсурдно ми звучи като цяло. Макар че се сещам за дизелова кола на 80 000 км със сменена верига гаранционно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с колегата и ми каза, че колата си я е вкарал от Германия 2012-2013 и е била на 120к, като това е отразено в сервизната история. Тази година пак е влизала за стенд на дистроника. Обслужването също е реално, а не като повечето обяви. Всеки си решава какво да гледа и купува, просто знам че колата е гледана педантично защото познавам човека и я препоръчах. Повече детайли на телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/19/2016 at 10:32 PM, DJANO said:

http://m.mobile.bg/details/11478253208247218

 

Ето я. Гледам, че е ФСИ мотора, така че варианта газ ме важи.

Тази на фона на всички други, които съм гледал по обяви е направо супер.

Разбира се мнението ми е базирано само на снимките от обявите...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на снимките, даа.....за мене и за тебе е така, в другата тема има Фърлячи на боб, дето ги усещат нещата по други (незнайни за мен) критериЙ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките наистина автомобилът изглежда прекрасно, щом е и толкова поддържан и е на тази цена- направо си е подарък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/21/2016 at 16:20, DJANO написа:

Днес говорих с колегата и ми каза, че колата си я е вкарал от Германия 2012-2013 и е била на 120к, като това е отразено в сервизната история. Тази година пак е влизала за стенд на дистроника. Обслужването също е реално, а не като повечето обяви. Всеки си решава какво да гледа и купува, просто знам че колата е гледана педантично защото познавам човека и я препоръчах. Повече детайли на телефона.

 

Само ми е чудно,че е с номер СВ  които ги пуснаха края на 2014 а е вкарана 2012. В София ли се е преместил или :lupe:

Редактирано от Svetosalav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Svetosalav said:

 

Само ми е чудно,че е с номер СВ  които ги пуснаха края на 2014 а е вкарана 2012. В София ли се е преместил или :lupe:

Добър въпрос, ще го адресирам :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточнявам грешката, която съм допуснал, защото не съм разбрал правилно историята на колата. Колегата я е купил от България, като предишния собственик е бил от Ст. Загора. Затова и колата е с новите СВ номера. Останалите данни са същите. Който има интерес най-добре да се обади за информация на телефона, за да няма такива обърквания и препредаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега, защо си насочил към този автомобил? Виждам, че искаш да има газова, което значи, че разхода на гориво те притеснява. Но при тези коли на 10+ години горивото е най-малкия разход. Ако няма да правиш чести преходи по 500-1000 км на ден, защо не се насочиш към А6, на малко по-нова година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...