Jump to content

Електрона рейка или проблем с Хидравликата


mnml.kid

Recommended Posts

Извинявам се ако има такава тема.Въпросът ми е индивидуален.Колата ми е 2005 1.9ТДИ Ауди 8PA 105ps.Проблемът е че като дам на контакт свети ми червено воланче за малко и изчезва.В началото хидравликата дава признаци че работи , но после се върти но все едно нямам хидравлика различно..На място ако завъртя се чува пукане и на двете страни.При завои няма признаци.Тъй като дава признаци за работа на Хидравликата не знам от къде да почна моля дайте съвети.В чужбина сам и всякакво посещение на Сервиз струва пари и време.В петък колата ми мина преглед TÜV казаха ми че на предната дясна Маншон е тръгнало да се къса някаква гума но не било нещо важно.Днеска бях до сервиз за смяна на масло от тях посоченото место забелязахме течове на Грес .Мислите ли че има нещо общо.Моля за съвети.Позаинтересовах се за цените на нова ел.рейка и помпа 600€ ми се струват доста пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маншона щом е тръгнал е хубаво да се смени.

Най-вероятно е оригиналния от завода,който по принцип е качествен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да гледам някой номер преди покупка и може ли да ми пратите няколко за пример от EBay.de Тъй като се нямам много с колите на търсачката ми вади много но някой изглеждат по старички къде да внимавам преди покупка или ако може ми постните линкове.Благодаря за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейката е с електромотора. Може в някои моги да се навиват да ги отделят, но принципно са един артикул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...