Jump to content

Масло за автоматична скоростна кутия


Ivanminchev

Recommended Posts

Здравеите колеги скоро имах проблем с кутията та щея сменяме с друга втора ръка въпроса ми е дали дая обслужа или само даи долея масло и какво масло да и сложа казаха ми за zf било оригинално нз даите съвет щесам ви благодарен много 

IMG_0281.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко време мислиш да я караш? 

Пък и никой не може да и знае състоянието.

Ако тъниш работите може да извадите масло и да го предцените на място. Ако е бистро...може и да има шанс да са читави скоросстите.

Но с частите втора ширпотреба винаги  е по-вероятно да се появи проблем в последствие. Ако искаш да е всичко на100% по-добре ги отворете. За маслото  гласувам за ZF.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нз колега мисля дасия карам но пък и няма кои дая отвори кутията,момчето от които я взех  колата си вървеше прилично няма ритане и си включва плавно нз сега като я сложим ще се разбере какво ще е.значи последно остава ZF и ас на това съм се спрял 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел ми спомена,че смяна на масло на типтроник кутия извършват в Сливен с машина и т.н.Но незнам точно къде.

Става въпрос за 5 степенен типтроник на МБ Ц-клас,на Ауди трябва да е по същият начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по-важното е да смениш цедката и гарнитурата и може с машина да го напълниш. Мерцедеса е с 5G tronic - https://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_5G-Tronic_transmission

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...