Jump to content

Проблем с интериорно и екстериорно осветление S8 D2


kokotrikcs

Recommended Posts

Здравейте колеги!Много моля за съвет!Ето и проблема:не свети  осветлението на задния номер, лампичката в жабката и централната конзола и отзад управлението на климатика.Няма изгорели бушони!Няма 12v  на посочените места.Какво да правя?Автомобила е s8 97г.

Редактирано от kokotrikcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички бушони и релета ли са прегледани-има разни такива и под пасажерската стелка отпред.Другото е масата да се губи някак-прозвънени ли са масите на всичките места?Следя темата с интерес че и аз имам такова животно,но фейс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изброено от теб, електрически води до бушон S3 - 5 Amp.

 

180903310.jpg

 

180903315.jpg

 

 

180903314.jpg

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bsdnikolov-благодаря ти много жив и здрав.След смяна на този бушон всичко светна.Ето и моята грешка:домързя ме да вадя един по един бушоните, защото не намерих схема(ако някой я има ще съм му благодарен да я сподели) и започнах да ги прозвънявам!Това обаче НЕ Е ТОЧЕН МЕТОД ЗА ПРОВЕРКА НА ПРЕДПАЗИТЕЛИ!Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е че той на прозвъняване би трябвало да излезе ако е изгорял?Странно.Може би не е правил хубав контакт в гнездото си.Важното е че светиш,а аз знам решение на още един потенциален проблем :) И аз бих се зарадвал на схемичка на предпазителите-ей така за черни дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, kokotrikcs написа:

защото не намерих схема  (ако някой я има ще съм му благодарен да я сподели)

 

Преди 1 час, malkoto jivotno написа:

 И аз бих се зарадвал на схемичка на предпазителите-ей така за черни дни

 

Когато имам малко свободно време ще я кача. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На 17.11.2016 г. at 7:25, kokotrikcs написа:

bsdnikolov-благодаря ти много жив и здрав. След смяна на този бушон всичко светна.Ето и моята грешка:домързя ме да вадя един по един бушоните, защото не намерих схема(ако някой я има ще съм му благодарен да я сподели) и започнах да ги прозвънявам!Това обаче НЕ Е ТОЧЕН МЕТОД ЗА ПРОВЕРКА НА ПРЕДПАЗИТЕЛИ!

 

преди 15 минути, Ivo_Dinkov написа:

Прогаря една пътечка в модула, намиращ се до антената отзад в ляво:

Възможно ли е, тази пътечка да изгори бушонът?

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Това е дефект- прекалено е тънка и прогаря с времето. Байпасва се с кабелче и приключваш с проблема. Снимката е от моя модул преди поправката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здр.и Аз имам проблем с подсветката на климатроника и касетофона всичко е ок с бушони и релета.Дали и при мен може да е прогоряла въпросната писта в този модул.Мерси

Редактирано от daniel angelov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...