Jump to content

Ауди Б6 НАВИГАЦИЯ


bambuleo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги разбрах, че колата е без ченджър, но имам още един въпрос как се изважда диска и може ли да се пусне друг, от който да слушам музика?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си вземеш конвертер към медия на USB (музика, видео).  Можеш да си сложиш и камера за задно виждане. Можеш да си пуснеш и цифрова ТВ. Всичко е писано из форума. Примерно:

Диска в РНС-Д-то е само за джипиес карти и се вади през менюто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, а може ли като го извадя да пусна аудио диск и да слушам музика? Как да си променя езика на навито, да е на английски и какъв конвертер usb да си взема Dension или Yatour ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да си пускаш музика от диска на навито. Езикът се сменя с вкаран оригинален диск и после през менюто. Дигиталният чейнджър си е изцяло твой избор, горе-долу с цената им върви и качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е този оригинален диск и не може ли чрез вагком софтуерно да се смени, тя сега колата вътре има диск оригиналния на навито?

И от къде може да се намери този оригинален диск?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги тази навигация става ли някакси да проработи в БГ или си остава цветен паметник/ радио, а и днес пуснах диск от една б7-ма и не тръгва пише, че е несъвместим, а този също беше оригинален само, че от следващия модел Бекер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

55 minutes ago, bambuleo said:

си остава цветен паметник/ радио

This !

Евентуално може да гледаш телевизия и това е !

За нави, забрави ;)

Блутут е мръсна дума :) 

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаш си двоен дин - слагай един китайски андроид и ще видиш само какво възмножноси се отварят! Това което го имаш в момента си е 15 годишен компютър. Представи си само вкъщи да си с такъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

550 лв. е доста добра цена за четири-ядрената Андроиднa мултимедия с 1024x600 екран (трето поколение). За едно-ядрената WinCE мултимедия с 800x600 екран (първо поколение) е прекалено висока, може би с около 2 пъти.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, CVT said:

е прекалено висока, може би с около 2 пъти.

Колега, коя беше навигацията,която поддържаше интеграция с бутоните на Б7? Може ли линк от ибей юк моля? Най добрият вариант към момента?

 

Мерси

 

Този:?

http://www.ebay.co.uk/itm/7-HD-Android-4-4-4-Quad-Core-GPS-Navi-OBD2-Car-Stereo-DVD-Player-for-Audi-A4-RS4-/192042321483?hash=item2cb69d464b:g:dfAAAOSw4GVYQOqM

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този тип (от линка ти) поддържа бутоните на волана. Това което не поддържа е да исписва песните на ФИСа.

 

Най-добре е директно от този сайт - съгласяват се да пишат много ниска цена и се минава почти без мито.

 

https://www.erisin.com/index.php?main_page=advanced_search_result&inc_subcat=1&search_in_description=0&keyword=audi+a4+b7

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, CVT said:

Това което не поддържа е да исписва песните на ФИСа.

Мамка му, пише ч еизписва радиото поне ....

Иначе цената му е дяволски добра деева :huh:

Аааа, този е с ниската резолюция обаче...

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали са измислили вариант да работи и фис-а? Тъпо е да седи 1/3 от него празна - имам чувството се едно е изгоряло нещо....

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои пишат че работят. За да работи трябва да има "Dual CAN-bus" система, като това например:

 

http://www.ebay.com/itm/2DIN-QUAD-CORE-Android-5-1-Car-Stereo-DVD-GPS-Navi-Player-for-AUDI-A4-2002-2008-/282067724197?hash=item41ac8be7a5:g:23UAAOSwOVpXX5Y9&vxp=mtr

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, CVT написа:

Най-добре е директно от този сайт - съгласяват се да пишат много ниска цена и се минава почти без мито.

Понеже не съм много запознат, дали би могъл да дадеш и линк към някой който е 1din. и андроид за А4 В7?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично нямам опит с такива, но съм чел доста ревюта.

 

Всички имат едно слабо място - екрана се отваря и прибира механически. И заради това бързо се чупи механизма, защото както знаем китайците не са много по механиката. Освен това когато имаш тъч екран на пантички който манипулираш в движение, рано или късно ще го натиснеш по-силно и ще подгънеш нещо.

 

Другия проблем е че екрана като е отворен закрива бутона за аварийките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, CVT написа:

Лично нямам опит с такива

Просто аз съм с 1din и затова, и все пак ако ти попадне линк постни го, понеже трудно се оправям с иностраните езици пък и не разбирам много-много, а имам желание за едно андроид радио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега разбрах точно какво имаш предвид - единичен дин но да е спeциално за Ауди. Такова никога не съм срещал и не знам защо. Всички са универсални.

 

Иначе ето две интересни решения на проблема:

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а това колко е грозно ако ви кажа с тия таблети и тъпотиии макар че на вкус другар няма !!!! Как може хора изобщо да го направи това аз не искам да имам дупка по таблото а той да ми слага шини все едно гипсира крак  .... АД ! 
знам  че всичко опита до финанси но по-красиво от оригинала е само новия оригинал ! Рнс-е е перфектна опция тъй като чете мп3-ки и има нави :) а ако имате и блутут какво повече ? Кой гледа Тв в колата ? 
Имам вграден блутут и сложих Рнс-Е мк2 медия със 2х32гб карти , навигация 2016-та и чете всякакви дискове - красива и не мисля за никакви ядра и андроиди ! 
 

IMG_5424.JPG

Снимка макар и малко кофти как изглежда

И ето

IMG_4399.JPG

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе има и по-красиво от оригинала, но изисква пари, време и желание. (Визирам цялостно препокриване на панела при колегата @to4k0 така че да съвпада 100% по цвят и по релеф с панела на климатроника и с бутоните над него.)

 

IMG_1883.JPG

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...