Jump to content

Ауди Б6 НАВИГАЦИЯ


bambuleo

Recommended Posts

Да запитам и аз нещо относно навигациите ...

 

Поръчва ли се ново управление за климатроника при "конверсия" от 1-din CD-плейър към 2-din навигация?

За поддържащата конзола отзад в табло е ясно, че трябва да се купи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само със шкурене ще ти отнеме много време. Значи първо трябва да направиш много точно измерване на отвора поне през 1 см, защото нямаме права черта, а имаме крива. След това очертаваш и режеш, но оставяш по 1 мм от всяка страна за шкурене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Значи колеги може да се сложи следващо поколение нави плюс от б7, стават ли буксите едно към едно с тази старата на б6?

Да се сложи тази

104206832_3_585x461_disk-za-navigatsiya-audi-versiya-2017god-audi-navigatsionen-disk-avtoaksesoari-konsumativi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Fitil4o написа:

То може, въпроса е има ли смисъл да се изсипят 1500 лева за това цветно радио пускащо музика от максимум 2ГБ карта :) 

 

А ве работи си като навигация, все пак не е RNS-D, ма спор няма, че по-лесно се борави с iGo-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази навигация първо не е 1800лв и второ е в пъти по красива от всяко китайче !

Въпрос на избор а ако искаш за 1500лв Рнс-е Мк2 медия със 2х32Гб карти и изглежда 1 път за мен !

И все пак за да сложеш такава навигация ти трябва преходник, антените за радио и Гпс

IMG_4399.thumb.JPG.38121b3e5c29c928328b1

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-красива е докато е изключена. Пуснеш ли я обаче и светне ли този 400x240 екран - красотата до там! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си - 800x480 ако трябва да сме точни. Но китайците са 1024х600, което е нещо съвсем различно защото е вече на ръба на човешкото зрение да засича отделните пиксели за това разстояние. Разрешението 800x480 е значително под тази граница и се виждат.

 

Другото е че ако говорим за красота - при mk2 слагат тази черна лайсна около екрана, която не съвпада с нищо друго в колата и прави целия екран да изглежда като подарен.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, mishleto said:

 

Тази навигация първо не е 1800лв

 

Я събери всичките части(чейнджър,БТ модул,микрософони,букси ММИ кабели,2 дин конзола,ГПС антена ретрокамера тв тунер и тнт) и пак ела ....

Mk2 под 700 паунда не се пипа само Хед юнита

А гарнитурата???

Мислете малко преди да пишете

Всичката тая супа дет съм изброил горе, с Мк2 ще ПОДМИНЕ 2К гаранция

И трябва да разколачиш половината табло/кола :) 

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам блутут и нищо друго освен хедюнита не съм взимал - £30 струва комплект двете антени, преходника и пиновете за вадене на навито !

£550 имаше за продан нова преди няколко месеца точно 1:1 със моята !

Аз имах и двоен дин което ме улесни значително ;) все пак всеки преценя избора си според бюджета ама някой като ми каже че МК2 е гадна щото е 2к лв и падам !!

Вземете си ТомТом за 240лв тогава и го лепете на стъклото всеки път ;)

Всичко се определя от бюджета знам и ако някой иска да сравним по красота да покаже снимки тъй като аз не съм запознат ...

има ли някой от този форум който има красиво решение на проблема ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ТомТом не знам, но бих взел това или това. Не им правя реклама, нито аз ги продавам. Просто преди време ги бях загледал, че са с външния вид на оригиналнатото нави.

Сякаш ми се види мааалко безсмислено 2k за нещо морално остаряло, което може и да няма поддръжка. Ако има - извинявам се, не съм наясно.

Вярно, че оригиналното си е оригинално, но ... бих предпочел китайчето. Единственото което може би е предимство на RNS-e MK2 е, че може и да стартира по-бързо от джахайчето.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36 minutes ago, mishleto said:

Всичко се определя от бюджета знам и ако някой иска да сравним по красота да покаже снимки тъй като аз не съм запознат ...

има ли някой от този форум който има красиво решение на проблема ?

 

Вкарай ме и мене в този конкурс за красота! :)

 

Снимката е по-горе, последния пост на предишната страница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено не виждам снинка на нищо освен горния пост на колегата със два ужасни китаеца

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_6910.JPG

В Англия ги купуват много като си купят Б6 или Б7 !

ПАК казвам всичко е въпрос на вкус и всеки с мнението си !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайските навита нямат равни за кочини до 2010 според мен. Не знам за какви красоти говорим като на колегата CVT си я направи 1:1 като пластмаса, а има ли нужда да говорим за необятните възможности за къстъмизация на андроида? Ако реши и на радио от преди 30 години може да я накара да прилича. За мен китайско нави няма конкуренция за цената си.

Колегата mishleto явно обича да се хвали и затова си промотира така варианта но просто двете устройства са на светлинни години.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_6911.thumb.JPG.a2ba16c837ac5ca28fc20

За кое да се хваля че съм купил втора ръка за £450 а някой дава 900 пари за нов китаец ?

Ако това намирате за хвалене то смисъла да коментираме е никакъв !

Айде сега ми кажи че китаеца има Тв и ти много обичаш след 10 часа на работа да си седиш пред блока и да си гледаш новините в колата ??? Аз не така че Тв не ми трябва !

А сега ми кажи че можеш на Амдроида да слагаш снимки и да гледаш Николета в колата нали ? Аз катп карам не гледам снимки или ползвам навигацията по предназначение така че и с това не ме спечели !

Я кажи точно какво имаш предвид под необятните възможности които който и да е китаец бие една Медия ?

Аз имам нави 2015 диск , блутут, музика 64Гб мога и камера да имам ако реша ... срещу някой лев разбира се ! айде обяснете кой от какво има повече нужда в колата ?

Все си мислих че коментирайки вадим изводи за това кое е нужно и кое е глезотия ама все някой ще намери да го обърне на комплексарщина за изтъкване ! Не се хваля ама грам тъй като карам кола 2006-та на 260к а не Б8.5 Рс4 ;)

Дано съм бил разбран [emoji57]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

49 minutes ago, mishleto said:

... със два ужасни китаеца

 

Ми ... да бе ама 1024*600 ми се струва по-добре от 800*480.

А и както каза колегата becinko възможностите на андроида са огромни, картите се ъпдейтват доста често.

За тая дърта красива бангия през колко време излизат нови карти?

 

Айде сега ми кажи че китаеца има Тв и ти много обичаш след 10 часа на работа да си седиш пред блока и да си гледаш новините в колата ???

 

Никой не е казал, че гледа 10 часа телевизия в колата, ама ти май би седял да си гледаш даже и изключена RNS-e mk2.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живеем в 21век, гаранция ако ти дам телефон с копчета не можеш да го отключиш 2 минути, и аз съм така. Технологиите се развиват това е начина да имаш нещо, което е в крак с технологиите в иначе старата кочина ( не твоята точно, по принцип).

Доста по-добър дисплей, тъч, много повече навигации, по актуални карти, навигиране на БГ ( за теб не е проблем но има хора за който : In three hundred meters turn right означава €@-€&@-%*^+~>£$ )

Имаш интернет, тв, камера за задно, DVR, on board диагностика макар и скопена. Безмислено е да изброявам предимствата. И за къси пари изглежда супер и се връзва със всичко.

И колегата по-горе е прав нека някой да направи сметка колко излиза напълно функционално рнс-е и колко излиза китаеца, за китаеца ще ти кажа за 1к си направил всичко от-до, за толкова само headunit-a ни моиш барна.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...