Jump to content

TPS за AUDI 80 B4 - ABK


ognian

Recommended Posts

Здравейте ! Имам една стара , но супер биковита кола .. Както съм написал по - нагоре AUDI B4 - ABK .  Търся читав TPS . Благодаря на отзовалите се ! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търсих - нов е 230 лв. Vemo и 280 лв. оригинален, това с отстъпки. Гледам че си от Лакатник, ако имаш минаване към Мездра дай знак имам резервни 3 клапи с ТПС, може да си харесаш някоя от тях :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TPS-а може да се смени и с варианта му за автоматична кутия - номер 037907385M  На него има още една букса, но тя остава свободна и си върши същата работа. Моят съм го сменил с такъв на HELLA и работи вече няколко години без проблем.

По-евтин е от другия с едната букса противно на всякаква логика. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той и тоя заместител Хела не е евтин, гледам 213 лв сайтове в БГ му искат, а иначе тук в списъка на заместителите в тази обява http://www.ebay.com/itm/New-Throttle-Position-Sensor-TPS-For-90-95-Volkswagen-Corrado-EuroVan-037907385M-/400329093533  наистина го дават, че става за АБК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам каква е цената на Хела-та, но примерно Вемо с една букса за ръчна кутия и Вемо с 2 букси за автоматична кутия при условие, че има вграден още един потенциометър вътре струва със 80 лв по-малко!

Аз Хела-та 2012 година съм я купил за 90 лв на доставна цена, 'щото работех в магазин за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...