Jump to content

Обучение на ключ без ключалка?


RTM

Recommended Posts

Ха сега задачка закачка.

Смених си батерийте на едното дистанционно защото не работеше. Премерих ги за да съм сигурен, че са скапани и не е проблема в дистанционното. Намерих из форума как се обучава ключа на ново. Отивам при колата и греда. Няма ключалка!

Шофьорската дръжка на вратата като всичко останали.

Пробвах да го обуча от багажника, където е единствената ключалка, пробвах като го държах и давах контакт и пак нищо. Помагайте.

 

 

IMG_9112.JPG

IMG_9113.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тая опция без ключалката е някаква "афтърмаркет".

АКО си сложа нормална ключалка какъв е шанса ключа да се обучава нормално когато се наложи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година е била колата с "кофти" комфорт модула?

Под мокета в краката на шофьора ли се намира и има ли друг начин да проверя номера на модула?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии нямам идея до коя година е знам, че е до определен номер шаси принципно и да под мокета в краката на шофьора се намира долу горе за около 5 минути се стига до модула.

Да закачаш се с VAG COM и ще видиш кой е номера на твоя, а след като се закачиш ще може да разбереш и дали може да си обучиш ключа ;)
 

п.с. Ако нямаш кабел ми пиши на л.с. този уикенд ще съм в Ловеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Така или иначе днес ще я карам пак да ми правят уредите по таблото (май ми се е паднал джагър) и ще им дам ключовете да ги оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменена ми е вратата на шофьора и ключалката и не мога чрез нея. Става въпрос само за централното, иначе с ключа пали

Редактирано от jim1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вчера и на мен ми се наложи да обучавам ключа, верно е на б6, ама си се обучи и без цялата галимация с ключалките - просто дадах на контакт, натиснах по един път и трите бутона, върнах контакта, пак ги натиснах сичките бутони и като изкарах ключа си се беше обучил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото четох при A4-ките се обучава точно както казваш. Но при А6 не става така.

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...