Jump to content

Проблем при активиране на - Visual Parking System


Nooky

Recommended Posts

Здравейте,

Днес се опитах да си активирам тази функция на парктроника, но не успях.

Ползвах следното видео:

 

Но при мен, много странно изобщо не съвпадат числата, ето какви са:

 

dddd.jpg

 

Промених ги всичките, както са на видеото, но дава грешка и не иска да ги промени.

 

Имате ли идея защо дава така и как да активирим тази скрита екстра.

 

За съжаление имам един неизправен датчик и очаквам доставка, за да го подменя. Може ли от това да не иска?

 

Много ще съм ви благодарен за съдействието.

 

Поздрави,
Тодор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, значи лоша работа.

Може ли да се направи някак или то си е от самата кола и няма как?

Редактирано от Nooky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще потърся от тези номера, тъй като имам и отпред датчици:


4F0 910 283 C
4F0 910 283 E, G, H, P

 

Ще видя освен по моргите тук, ако не излезе нещо ще видя и  в ebay.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели,

Намерих от OLX.bg модул с номер: 4L0919283C дали ще стане или трябва да търся точно като горните номера?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз искам да си активирам визуалзацията и след четене се разбра какъв модул трябва... колега от форума има много полезен блог с ретрофити, който го препоръчвам : https://a6retrofit.com/   ! Конкретно статията за парктроника е тази : https://a6retrofit.com/a6-4f-parktronic-retrofit-manual/  .... описани са номерата на модулите и за какво точно са , в случая на мене ми трбва с 8 сензора + графична поддръжка  4F0 910 283 C  или  4F0 910 283 E, G, H, P  ( + камера)  Препоръчвам на всеки новак като мене този блог и ако случайно излезе модул с тези номера  ще се радвам да обсъдим закупуването му ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново!

 

Намерих си на изгодна цена следния номер модул 4F0 910 283 H, сложих го и кодирах, както е показано в клипчето, което пуснах преди.

До тук добре, но имам отново проблем.

Показва грешка заден десен сензор, сигурно е заминал и съм поръчал и очаквам да дойде съвсем скоро.

От него ли дава проблем и за секунда тръгва да показва визуализация и спира?

Копчето на таблото мига постоянно и не може да се натиска, а преди да сменя модула също мигаше постоянно, но можеше да се натиска.

 

Ще съм ви благодарен, ако споделите дали е нормално да прави така, при неработещ сензор или модула не е както трябва, тъй като не е нов, а от морга.

 

Благодаря ви предварително!

 

Поздрави,
Тодор

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като си намерил модула камера към него нямаше ли ? Колко изгодно излиза такъв модул , че то май най-големия възможен 8сензора + визуализация + камера ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, eXee написа:

Колега като си намерил модула камера към него нямаше ли ? Колко изгодно излиза такъв модул , че то май най-големия възможен 8сензора + визуализация + камера ....

Моят с буква G го взех преди година за 100лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

За камера не съм питал човека, но ще го попитам да видим какво ще каже.

И аз като pe6koo го взех за 100 лева.

Мисля, да пусна за продан, моя стария за 40-50 все ще му дойде времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм питал на няколко места и ако ми пратят ще ти кажа веднага.

А да питам последно, това с копчето, че сега не може да се натиска какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с Ауди като цяло от 2 месеца и не знам за какво става въпрос, но по логика ако върнеш стария модул кво ще стане ? Как така не се натиска копчето ? Не изключва или не включва парктроника ? Автоматично се включва като дадеш на задна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така направих! Върнах моя си модул, ама пак не е активно копчето, не може да се натиска (не цъка при натиск), а постоянно мига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отговорих ти вече, че е нормално щом имаш неработещ сензор да ти показва екрана за секунда и да я спира веднага. Оправи си сензора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е, че като сложих новия модул така стана. Иначе преди си се натискаше. Ще пробвам както каза. Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...