Jump to content

Километража от a4 на a6


AtaUzunov

Recommended Posts

Колеги някой с точните стъпки за обучаване на имобилайзера колеги утре да се пробвам да го направя. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някаква идея как да разбера  the 7 digit SKC. Пробвах през vag com но иска лиценз. Както гледам ще се ходи при някой който има такова животно. Но все пак ако има и друг начин ще съм благодарен ако някой сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм се занимавал конкретно с това, но смятам, че единият вариант е да се прочетат дъмповете на епромите на двете табла и като се знаят адресите с HEX едитор се виждат и самите кодовете (преобразуват се с калкулатор от HEX в DEC).

Предполагам има и по-упростен вариант със специфичен "кабел" примерно VAG-Tacho или друг.

 

Редактирано от Marian_Georgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сложно става това, особено за човек който не се е занимавал. Ще си отида при някой който разбира да си му платя и да го свърши иначе по голяма бела може да стане. Няма как да го разбера този код благодаря за помощта!

Редактирано от AtaUzunov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, AtaUzunov написа:

На кое е бутонче то за управление на фиса

На това за чистачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последен глупав въпрос но нали няма значение лостчето дали е от дизелова или бензинова кола. Да го вземам и него и да отивам да ми инсталират всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...