Jump to content

16' ЛЕТИ ДЖАНТИ за AUDI A3


nedelin

Recommended Posts

post-6496-1170180594_thumb.jpgpost-6496-1170180618_thumb.jpgpost-6496-1170180642_thumb.jpgpost-6496-1170180658_thumb.jpgПродавам НОВИ оригинални лети джанти RONAL за AUDI A3 модел 2006.Произведени в Чехия.

Със 7 лъча е модела,16 цола,размера е 5x100.

Имам и снимки на джантите ако някои се интересува,пращам по пощата

Цената им е 849лв като на магазин същата джанта е 342лв на броика.

Джантите са в Бургас.Стават още и на VW-GOLF4,GOLF3GTI,BORA,JETA,SKODA OCTAVIA и др.

тел:0885915677 и 0897714215

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената мисля че е добра.аз ги бях пуснал на 950 ,което е висока цена.даже обявата ми седи още в мобиле.бг.може да се приказва за цена но под 800 си е подарък.ако си от Бургас,джантите са на автокъща ИМПЕРИАЛ,зад автокъща БУРГАС.виж ги и ще приказваме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: :hilezh: абе извинявай, че ти спамим темата ама нема кво да мислиш по въпроса... ако ме светнеш как от а4 на а3 стават джанти ама от а3 на а4 не...:hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае SPE извиняваи,ако нямаш интерес по-добре не пиши.

има си разни саитчета,където децата като нямат какво да правят се заяждат.

разпитаи за някои такъв може да си намериш мястото там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм колега... първо пишеш неверни обяви. Съвсем добронамерено те коригирам, за да не се излъже някой... след това продължаваш... ама тоз път с глупости... пак съвсем добронамерено дори се извинявам за спама с надеждата да ти направя добро и да проумееш някой изконни истини, ноооооооо уви.

Не го приемай като заяждане :hilezh: извинявам се и отивам да си търся подходящ сайт :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за а4 са 5х112 колеги, така че не стават.

Колега гледам тука, че ги разбираш тия работи: я ми кажи за моето А4 такива ли джанти трябва да търся?

И понеже съм малко "бос" в тая тема какво ще рече тва 5х112. На мен ми прилича на 5 болта през 112 мм, ама дали е така или се лъжа? Има ли някви други тънкости при джантите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...