Jump to content

Пътека за бягане


Recommended Posts

Да - велоаргометъра е класика за окачване на дрехи и кърпи ;)

 

А пътеки за тичане има в почти всеки спортен магазин - и въпреки това не мисля, че е по-добро от тичането в парк/стадион.

Хем спестяваш едни пари, хем тичането ти ще е тичане, а не симулация ...да не говорим, че тичането на пътека вдига доста шум и съседите може да не са щастливи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За в къщи я искам, бачкам понякога до по-късно и няма как да ходя по стадиони или паркове, отделно от това че ми трябва и време докато ида и се върна, ако вали дъжд/сняг си е кофти. А така, прибирам се пускам телевизора и се мятам на пътеката за 15-20 минути примерно. Ясно е, че няма да е като да си навън, но ми трябва време, което го нямам в излишък. Та затова си търся нещо за вкъщи, но пътека а не велоаргометър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 15-20 минути няма смисъл, а това че след работа ще тичаш го забрави. По добре си вземи лежанка и тежести (или само тежести)

Късното (понякога) съшо не ти пречи да тичаш. А ако искаш да тичаш - по-добре сутринта.

500 лева ти е годишния абонамент за читав фитнес.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, NITRO1 said:

За в къщи я искам, бачкам понякога до по-късно и няма как да ходя по стадиони или паркове, отделно от това че ми трябва и време докато ида и се върна, ако вали дъжд/сняг си е кофти. А така, прибирам се пускам телевизора и се мятам на пътеката за 15-20 минути примерно. Ясно е, че няма да е като да си навън, но ми трябва време, което го нямам в излишък. Та затова си търся нещо за вкъщи, но пътека а не велоаргометър.

 

Тези които се продават по магазините за домашно ползване са страшен боклук. Търси само професионален уред - единствено те са направени да изкарат няколко хиляди часа.

 

Излизат от време на време в Продавалник. Когато салоните купят нещо по-ново, продават по-старото на доста ниски цени. Аз така си намерих един степер Technogym Step XP на доста добра цена - 800 лв. Новите са няколко хиляди.

 

step%20xt_0.jpg?itok=Mv6rmxyQ

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...