Jump to content

Проблем Ауди А4 мултитроник


Atanas88

Recommended Posts

Здравеите колеги наскоро се сдобих със Ауди А4 2.0 бензин 2002 мултитроник .Проблема е следния при потегляне ако не тръгне съма и се наложи да и подам газ тръгва със гуми,иначе после работи перфектно и също забелязах че когато е студена не го прави.Когато я закъча излиза тази грешка,но майсторите искат да я свалят и да я пращат в София аз съм в Стара Загора

image-0-02-05-7c8b865ff3399b0f82418a09c8434f486e827d4842363c6c378ebbdaffc523b1-V.jpg

Само да кажа че масло и филтри не съм сменял взех я обслужена и не смея преди да разбера какъв в проблема 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Ако попълниш в профила си откъде си, някой и без да те пита може и да те насочи, евентуално, към сервиз в твоя град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,нямам идея какво значи грешката?

Аз също 3 месеца обикалях напред назад за  решение,

накрая в един сервиз,без да споделям инфо просто им казах да сменят маслото на кутията без филтрите от които единия за мен е не оправдано скъп и нещата заспаха.

Но при мен сиптомите бяха други и нямаше грешки в кутията.

При теб по-вероятно с модула на кутията  да  има проблеми изгорели крачета или разпоени пътища не знам точно как да го обесня.

Масло 200 киинта 10литра и труд при вас май беше 20кинта,колега беше споделил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=18161+audi+fault+code

Почваш да четеш. Но на кратко, проблема ти е електрически, нещо в селектора на скоростите. Трябва да се провери, релето или окабеляването. За съжаление не мога да помогна с повече. Но ако някога се наложи да я сваляш и правиш, за каквото и да е, по-добре слагай ръчна кутия, ще ти излезе в пъти по-евтино, отколкото да влизаш филма с мултитроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги грешката е от една платка под избирача на скоростния лост но проблема си устана,след смяната. А иначе се чух с един в София каза че било от помпа на скоростната кутия която качва масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай с адаптация на кътията да я ресетнат ;) смених кътия и накрая излезе проблем на компутара които се оправи с ресет през ваг програмата ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

При мен се оказа недостатъчно масло в кутията. Долях цял литър. Общо взето тук никой не споделя..... Долина се при запален двигател, положение на селектора,, Р,, 36,градуса температура на маслото, налива се през пробката която се отива със шесто грам 10мм,докато прелее и се завива пробката 

След това адаптирах. Дано съм бил полезен. Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...