Jump to content

колата ми изпушва


velizarcvetanov

Recommended Posts

Здравейте забелязах че колата ауди 80 б3 бензин    ми изпушва син пушек при запалване като е форсирам не пуши проверих маслото не е намаляло студена като я запалим не пуши но топла изпушва можете ли да ми кажете от къде идва проблема и сериозно ли е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз попитах един майстор обясних му за какво става въпрос и той ми каза че някоя дюза не ми впръсква горивото както трябва и затова изпушва

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Антифриза как ти е?

2.С какъв мотор си?

3.Повечето Б3 са карб/моно кви дюзи ,кви 5 лв.

4.То най-вероятно са гумички на клапаните ,но в такъв случай трябва да е пипала масло.Иначе са 20ина лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

този майстор на колко ракии беше какви дюзи,пуши му главата, говорим за бензин не за ; нафтова печка ; щом ти изпушва при топъл двигател  са гумичките, а има и по лошо водачи на клапаните. просто съм го патил 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Затова търся помощ от вас тоя майстор за нищо не става антифриза е добре не се губи  мотора е 1.8е  112кс механична инжекция и да попипва масло от смяна до смяна доливам около литар

Редактирано от velizarcvetanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правиш следното - пускаш някой баир на скорост (която ти е кеф - 3-та/4-та), и без да подаваш газ ! Ползваш моторната спирачка !
Поне 300-400 метра минимум, па може и да не е баир - просто я оставяш със затворен дросел !
И по някое време подаваш да тръгва - ако зад теб всичко изчезва, са гумички на клапаните !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...