Jump to content

Трябва ми съвет !


Recommended Posts

Прекрасен избор.Изключително елегантен дизаин.Както каза колегата по напред 2.0 190кс нафта е добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.07.2017 г. at 9:27, HannoSLM написа:

Кво значи това? Че ще можеш да паркираш по тротоари и зелени площи ли?

 

това е поредната тема, в която човека е решил, че новата му кола ще е Q5 и иска нещо като поздравления за избора си? Ок това е най-добрия избор, бъде спокоен и следващия път като питаш нещо, недей реагира така бурно на чуждите мнения ;)

 

Здравей !

 

Първо, по зелените площи и по тротоарите може да паркира само някой селяндур. Уви не съм от тези хора. 

Второ, тази тема не е създадена с цел да получа поздравления за избора си. Както обясних, създадох темата за да получа някой друг съвет и информация за автомобила от хора, които са запознати с него.

И трето, казваш ми да не реагирам бурно на някои мнения, а ти самият реагираш бурно на моята тема.

 

Хубав ден/вечер !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Взимай си едно Q5 и не му мисли много. Тук сме царе на чуждата сметка и ако ни слушаш, нищо няма да си купиш. Само имай предвид, че ако ще поддържаш самостоятелно колата, няма да ти е лесно. Не е само горивото - има и техническа поддръжка, данъци, застраховки. Ако вече и това се поема от тати, целувай му ръка на човека и скачай смело в 'жипчето.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...