Jump to content

Осветление на задния номер на Ауди А3 8Р 2006 г.


leon2609

Recommended Posts

Здравейте колеги,

вече втори ден се лутам и не мога да разбера как така ми изчезна осветлението на задния номер.

Беше ми изгоряла едната крушка,реших да я сменя а и покраъ нея и другата здравата и да азчистя и пласмасата че беше млъсна  на двете крушки и когато бях готов за монтаж поставям едната- несветва,другата - и тя не светва.С прбна лампа замерих двете пластинки  и на двете гнезда -лампата не свети.Взех да се ровя за изгирял бушон-не можах да намеря кой бушон е за осветление на задния номер .

Та ако някой знае кое е бушончето за осветление на задния номер и къде се намира гнездото, моля да ми помогне или ако има някакъв трик допълнителен за да дойде ток в гнездата на тези лампички за да я оправя колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моя опит знам, че за част от секундата да ти неактивна едната крушка, компютъра веднага спира подаването на напрежение и към двете. Сигурно затова като си пробвал да ги тестваш не ти е работило, започват да светят едва когато изгасиш колата и пак я запалиш. При мен една от двете диодни крушки премигваше и се излючваха и двете. Докато не ги смених с две обикновенни, светят гадно жълто но поне не ми късат нервите :) Някой има ли впечатления от крушките направени от Пламен от форума, че китайските изпълнения след година се прецакват всичките, бях сменил всички по купето и номера и сега мигам навсякъде като елха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам крушки от Пламен вече година и съм много доволен.

Човека ги е изчислил спрямо електрониката на колата и така синхронизирани ще светят дълго време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...