Jump to content

дигитален чейнджър към audi symphony 2 +


DimitarBT

Recommended Posts

Колеги, някой ползва ли тези джвъчки? Писна ми от тези дискове. В колата е пълно с дискове. Мога да ги пускам през порозореца за да си маркирам пътя, както прави Хензел в едноименната приказка, с трохички. Само, че при мен ще е с дискове. Гледам в нета има някакви yatour,xcarlink, grom audio и т.н. Замислям се дали има смисъл да дам 300лв за grom-a? Така като гледам той най-добре отговаря на претенциите ми. Гледам, че поддържа и FLAC,  а има и cd text. По евтините алтернативи нямат тези функции. Някой ако има впечатление над тези чудесий, ще съм благодарен ако драсне няколко реда. Също и съвет от къде да го поръчам. В ebay специално за grom usb3 няма голяма разлика в цената. 

Редактирано от DimitarBT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз съм с Wefa на Concert 2, засега съм много доволен - и откъм качество на възпроизвеждане (слушам главно FLAC и WAV), и откъм безпроблемност. Пише, че поддържа до 32GB памет (аз го използвам с напълнена догоре 16-ка), идва и с джаджа, на която може да сложиш SD-карта, както и с AUX-кабел, и някакъв микрофон с кабел :hilezh: (тъй като има и Bluetooth устройството, но не съм го изпробвал). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз взех Wefa. Проблем нямам. FLAC наистина свири...качеството е на ниво. Само ме дразни, че не изписва текст на дисплея. Няма браузване из папките. Ако търсиш някоя песен трябва да прехвърляш една по една. Джаджата има и bluetooth.  С телефона се връзвам без проблеми. Препоръчвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте, искам да питам тук, тъй като гледам и други колеги ползват wefa.. Та, някой да се е сблъсквал със следния проблем: след стартиране на системата, обикновено след 15-20 мин. мултиволана ми спира да функционира, свети, но бутоните не изпълняват никакви функции.. Заради този проблем обмислям варианта да го махам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
On 4/12/2018 at 9:06 PM, cvetangeorgiev said:

Здравейте, искам да питам тук, тъй като гледам и други колеги ползват wefa.. Та, някой да се е сблъсквал със следния проблем: след стартиране на системата, обикновено след 15-20 мин. мултиволана ми спира да функционира, свети, но бутоните не изпълняват никакви функции.. Заради този проблем обмислям варианта да го махам.

Наскоро се сдобих със същия wefa Bluetooth версия, но и аз има подобен проблем. След някакъв неопределен период от време битоните на радиото ме функционират, дори Bluetooth-a изключва изцяло и тотално спира. Писах на човека от който го купих и той спомена че на някои модели concert прави такъв проблем к това било от касетофона. Спомена че трябва да се сложи някакво реле преди буксата на чейнджъра. Следващата седмица е отида до елимекс да видим какво ще се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте, да попитам дали инсталацията на чейнджъра (Wefa) е трудна, трябва ли да си търся някой, който да ми го свърже или може и сам да си го свържеш?

Редактирано от Psychofreudd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/21/2020 at 10:38 AM, Psychofreudd said:

Здравейте, да попитам дали инсталацията на чейнджъра (Wefa) е трудна, трябва ли да си търся някой, който да ми го свърже или може и сам да си го свържеш?

Може и сам да си го вържеш. Прокарването на кабелите е малко повече играчка, ако си взел версията с микрофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз взех Wefa с Bluetooth и я ползвам на Concert II CD. Mонтирах си го за 5 минути пред магазина и го тествах. Зора беше после с прекарването на кабела за микрофона. Много съм доволен от машинката, не мога да кажа за проблем с мултиволан защото колата няма.

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...