Jump to content

Грешка 1 km/h


miti4nia

Recommended Posts

Здравейте,днес както си карах и на таблото ми светна въпросната грешка.Жълт кръг ,отвън числото едно ,а вътре пише km/h. Проверих си маслото и антифриза и всичко е ок.Колата си  пали,работи и върви нормално.Някой да светне за какво става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав, активирал си предупреждение за максимална скорост.Трябва да го изключиш.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключва се като задържиш бутона “Check” в движение ако не се бъркам, ще ти излезе същия знак но задраскан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се сетя,наистина ми светваше когато подавам повече газ,даже реших че си внушавам.Сега пробвах чека да видя какво ще покаже, но при покой колата и ми излезе тая грешка заедно с каничка за масло и пише OIL. Утре ще пробвам в движение да го занула това в движение. При спряла  кола си играх с тоя чек,да видя какво показва и явно съм активирал това за скоростта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се изключва като натиснеш бутона Reset, който се намир на ръчкта за чистачките, поне при мен с едно натискане пускаш втория компютур, а с второто натискане влизаш в менюто. От там даваш Set и търсиш speed limit и изключваш. 

Успех. 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...