Jump to content

1.9tdi буст метър


mladen.mirchev

Recommended Posts

Колеги решил съм да си сложа буст метър на ауди а3 1,9тди  131 коня,ако може някой да ми каже какъв да си взема за дизел да не трепти и от къде по възможност от София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи свинска опашка на маркуча и я стегни яко да минава едва едва въздуха и няма да имаш трептене :) Другия вариант е пълниш щуцера с калай и правиш минимална дупка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Холда колко е? До колкото знам, сток е 1.3, твоята на колко е?  Относно пиковете може да са от доста неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходл около 1,4бара държи пик удря на 1,6-1,7 някой път.Буста ми го монтираха в уест коаст дизел къстомс и ми човека ми каза,че тази кола сток неможе да държи такова налягане и 100% е пипана,а това ми го каза човека с лупото не някой случаен :)

 

Редактирано от mladen.mirchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видях им снимките във фейса, има нещо сейфти направено колата. От интерес само да попитам колко ти взеха в Уеста за тази работа? Използваха ли части от тях? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, добра е цената сякаш, като се има предвид, че отиваш при доста известно място вече... Не са те обрулили като гладен циганин, джанка :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега началото на другия месец в адлера лънч и дебитомер офф да пуска повече нафта в ниските и дино ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това въпрос ли е и какво питаш всъщност? Плана, който имаш няма да ти оправи пиковете, в Адлер ги правят по абсолютно същия начин. За какво ти е повече нафта в ниските? Какво общо има това с дебитомера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав по принцип относно лънча,,, аз дори преди бях с такова и лънч на 2500 об/мин... тя от 2500 като тръгнеш само си разпилява гумите... ефект нулев, доколкото сега лънча ми е на 3500, но и сетъпа ми е коренно различен и вече малко повече се усеща смисъла, нищо, че колата пак върти като замаяна... И по-скоро бих ти препоръчал отново да отидеш при Пепи, West Coast, отколкото при адлер....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9TDI на предно с 2260 турбо си тръгва перфектно от място и без лънч. Тествано многократно, като времената на колата варират в границите 13.6-14.0 в зависимост от гуми, оборудване и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде малко ъп посетих адлер и излезна,че всичко е сток пика не се знаело от кво е,ама го махнахме.На 1-ви рън изкара 131 коня и 322 нютона.След ремапа 165коня и 402 нютона.Турбото е на 1,5бара в момента може още,но казаха че не е  ок защото бързо ще замине,но ми казаха че мотора е ок и има потенциал за още  :Д

23518855_882709601895292_7007292010608786362_n.jpg

23660100_882598628573056_109773312_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...