Jump to content

Audi a6 вибрации


Георгиев А6

Recommended Posts

Здравейте на всички нз от каде да започна имам проблем с Ауди а6 3.0тди 232кс. 2008г. Та проблема започна преди две седмици колата е автоматик като потегля и свия на ляво или на дясно вибрира цялото купе като си я карам на право не усещтам вибрации и само когато е топла го прави сутрин като тръгна за работа и е студена не го прави мислех че е от гумите смених ги но все същото благодаря предварително.

 

 

 

Редактирано от VBI
Заглавие
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменял съм масло на скоростната кутия юли месец и след 3 месеца се появиха вибраците може ли от това нещо да е станало и имали възможност да е от тампони на скоростната кутия

Редактирано от Георгиев А6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има три различни масла в тази скоростна 6HP - ATF, диференциално и раздатъчно, кое масло си сменил последно?

Papi123 как го хванахте, че е каре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми знам че в сменяно само на скоростната кутия на деференцияла не е сменяно бях вчера при един познат тук в Германия и ми каза можеби вътрешни карета и ако да те може ли да карам така до лятото докато се пребера в бг че на тия им нямам доверие 

Редактирано от Георгиев А6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да добавя че тук в Германия бях при 5 тима майстори и никой неможе да открие проблема и всеки ми казва различно и друго искам да кажа като спра на някой светофар и съм на д има вибрации и като я преместя на н ги няма вече това би трябвало да е нормално или

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...