Jump to content

Ауди а6 4.2 299 коня ц5 1999 г.


Germancho

Recommended Posts

Много се извинявам колеги да ви политам нещо в връзка с този автомобил дали има някаква възможност да си сложа арматурно табло “километраж” от Ауди S6 на моя автомобил и дали всичко по него ще работи изрядно ? , другото което искам да ви попитам дали може да се направи самата автоматична скоростна кутия да има и спорт ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Табло от S6 се слага без абсолютно никакъв проблем. Моята A6 C5 4.2 е с такова табло и работи перфектно.  Просто трябва който ти го слага да знае какво прави. :)

 

По втория въпрос - Режим S имат кутиите на фейслифта. Твоята не е такава, единствения вариант, е да сложиш кутия от фейслифтова кола, което обаче не съм сигурен дали е plug and play и не съм сигурен заслужава ли си занимавката. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безкрайно много ти благодаря за бързият отговор ще може ли да те помоля за твоето съдействие ? За монтиране на табло от с6 от къде бих могъл да взема едно такова доста са редки ???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето беше на колата, когато я купих. Предния собственик го е слагал. Каза, че по спомен е около 300 лв само таблото. 

 

Обърни се към D-Bros Automotive, потърси Любо, той би могъл да ти съдейства. И успех с намирането на табло! Пробвай при колегите @more, Или @gogotzanovsf

Редактирано от JusttRelaxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви лични координати негови колега можеш ли да ми дадеш или аккаунтът му в форума

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей те колеги много се извинявам да попитам някой по някаква случайност да продава букса+датчика за регулиране на фаровете който е закачен към долният носач от ляво че моята букса се счупи и по тея морги няма намиране :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей но ми е счупена буксичката :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Офф няма човече в всяка една моега която съм звънял даже и по обяви в мобиле в карс бг в също нямат ще има ли техническа възможност да те помоля ако може да ми намериш ти една такава и да се свържиш с мен за което предварително ти благодаря ще оценя желанието ти да ми бъдеш полезен 0877487871

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, прати ми една снимка на твоята счупена букса - ако имам такава ще ти я отрежа и изпратя.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, прати ми една снимка на твоята счупена букса - ако имам такава ще ти я отрежа и изпратя.

0a326fa45a0aad87dbdc962a8a7be976.jpg ето тази да си ми жив и здрав благодаря ти за което

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек сигурен съм, че ако звънна един телефон и веднага ще намеря такава букса. Ти обади ли си на някой колега с морга?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да по обяви в олх мегапартс в областта на велико търново на абсолютно всички морги лясковец Горна велико търново Мм по обяви на частници все ми казват че са я счупили при свалянето на двигателя не знам си кво загубили са я или са я продали тва им е оправданието ходих да я купя нова не се предлага. Звънях в Порше запад вървяло комплект с цвлата инсталация АБС буксата с накладките и тая букса над 200 лв ми искаха и чака се 1,2 седмици

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...