Jump to content

Нестабилна предница А8 4.2 стабилизираща щанга


Georgi75

Recommended Posts

Здравейте , искам да попитам сутрин като е студена колата се чува нещо като скърцане при влизане в дупка или някоя неравност. Също така е нестабилна предницата при скорост 160+. Искам да попитам някой да е имал същия проблем 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си тампони за стабилизираща щанга за предишното А8 4.2, по 7 лв бройката са

на фирмата МУК в РУДИ 96 в Лозен ги има

изкарват 20 000км

ако не могат да ти ги изкарат, имам и номера им но не ми е под ръка в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с тия тампони е че много трудно се махат оригиналните от щангата. Като заварени за планките са. Друг чест проблем е точно планките, които ги захващат към магарето да се чупят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е трудно, махат си се или в много случаи са си откъснати дори. Планките не знам къв зор трее да видят , за да се скъсат.

другата опция е 6-700лв за щанга с тампони 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планките не виждат зор, а просто "страхотни" майстори им забравят по някой от двата болта след крив ремонт на нещо си.. Следва известно време каране, напрежение само върху едното ухо на планката, и пукане. В оптимистичен вариант за 100 лв от морга ще се намери друга щанга с планки. Нова не знам колко е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре..... споделям опит за 20000км пробег без скърцане срещу 7лв на бройка и 15мин работа, ти говориш за моргаджийски щанги с неизвестен пробег

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам за щангата, понеже въпросните планки, които споменахме вървят с нея. Тампоните знам че са евтини.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...