Jump to content

Странен проблем с ключа ???


Boshko89

Recommended Posts

Здравейте колеги. Днес при опит да отворя колата с дистанционно не поиска и да светне дори да се отключи.  Отворих с ключа в ключалката. Странично е че при заключване работи .  Кажете от какво може да е. Само не иска да отключва ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може за всичко да има тема. Въпреки че, преди около 2 години колега имаше същия проблем .... Или бе описан в по-обща тема. Както и да е. Не ти е нужна цяла тема, за нещо толкова елементарно като смяна на бутон. Просто е безмислено губене на времето на останалите потребители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем и се оправи с изваждане и поставяне отново на батерията :) И на двата ключа проблема така се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще дойде проблема не го решаваш като извадиш и поставиш на ново , имах го проблема махах ставаше решаваше се временно , смених батерията и всичко се оправи.гледай да спазиш номерчето на батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв проблем като взех колата и след известно време проблема се връщаше докато не смених батерията.Вече две години и нещо нямам помен от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и на мен ми се наложи да сменям батерията на ключа. Симптомите бяха същите, дистанционното можеше само да заключва колата и мисля и багажника се отваряше, но не и да отключи вратите. Светодиода не светеше при натискане на който и да е от бутоните, а това в книжката на колата е индикация за слаба батерия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобен проблем но не се оправя със смяна на батерията.Клучът се задейства само когато е плътно до задна дясна врата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги, пиша тук, тъй като не намерих подходяща тема за моя проблем. А той е, че с дистанционното си отключвам и заключвам колата без проблем, но като вкарам ключа в ключалката нито отключва, нито заключва. Някой дали има представа къде е проблема. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно ,че проблема е в ключалката ,а дали е проблем или е направено умишлено не е ясно.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...