Jump to content

Fis дисплей


Pavel8808

Recommended Posts

Здравейте,извинете ме предварително.Карам ауди а6 ц5 .Дисплея свети но не показва нищо и кристалите се виждат(за смяна е)Порових се малко и имам следните въпроси:

Китайските дисплеи за 50-100 лв надеждни ли са(някакви отзиви)или тези от 300 лв ,предимства и разлики.

Трябвали след подмяната му да се калибрират стрелките?

Някой надежден майстор?

Благодаря.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от алиекспрес мисля бяха 20 долара с доставката(2-3 седмици)  и всеки телевизионен техник за 20лв ще ти го смени . другия сигурен вариант е от колега във форума ... има обява в купува/продава при услугите мисля . потърси с  търсачката . от софия беше колегата .  китайските са екстра , на моята е сменен преди 4 години с такъв , никъф проблем . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В али експрес има и за 8 долара даже,благодаря за информацията.Намерих няколко човека ,които сменят ,единия в русе 150 лв,софия 100 лв и в пловдив 300 лв(различни дисплеи ,може би,но ми се струват малко скъпари)Вярно ,че се разглобява цялото табло,но сякаш много ми се струва,единственно се притеснявам на какъв дисплей ще попадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://m.aliexpress.com/s/item/32782690647.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.587abc03rCadMi#autostay

някой има ли представа дали ще пасне с таблото ми?

Редактирано от Pavel8808
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, не си прави експерименти със случайни хора, караш А6 все пак интова е табло :verweis:, иди при Пламен в София за 100лв и не му мисли тънки сметки, дето ще спестиш 20-30лв и после ще ревеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя го смених в Пазарджик при колегата toshkov81, но мисля, че ме влиза вече във форума. Ако колегата го интересува цена за сманата да ми пише на лично.

 

PS: Имам един брой нов дисплей ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм по тънките сметки събирам инфо.,защото този дисплей в бг ми го предлагат от 50 до 80 лв.,същата марка,не ми се нрави да плащам 3-ни цени за китайски боклуци!

Редактирано от Pavel8808
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че след смяна на дисплея се прави калибрация на стрелките, защото за разглабянето се свалят. Горе ти обясниха вече - свържи се с @bsdnikolov 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата се поразнообрази. Оказа се, че колегата е с half FIS. Всички цени които се обсъждаха, не важат. Нещата започват да стават дебели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за компетентните мнения,на по старшите,всичко по таблото за сега си работи коректно,освен дисплейя,на този етап прецених,че няма да правя каквито и манипулации,като издаде фира,ще го сменя с ново.

Редактирано от Pavel8808
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...