Jump to content

Някой да е сменявал наскоро гърнета на AUDI 90?


paccci

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Някой да е сменявал наскоро гърнета за 90-тка на предно 2000кубика PS. По каталог излизат еднакви и с тези на 2.3 NG.

Колата движи доволно тихичко към момента с оригиналните си гърнета, макар че са на фаза разпад :hilezh:.

Идеята е нещо такова да се намери, не се търсят бръмчалки и тунек изпълнения.

Доволно скъпи са оригинални и се чудя какви са опциите в случая.

Същевременно предпочитам да не са втора употреба. И без това се намира само крайното.

 

Това са оргиналдЪ номерата на средно и крайно гърне:

Middle Exhaust Box / Silencer

AUDI - 893253409D

AUDI - 893253078M

Rear Exhaust Box

AUDI - 893253609C

AUDI - 89325078M

 

Резултат с изображение за 893253409D


Благодаря за вниманието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с B4 Avant 1.6 ADA и колата ми взе вече доста да бръмчи, ако съм над 3000 оборота. Със 120 км/ч е направо ужас. И след последното ми ходене до вилата и завоите в Искърското дефиле окончателно реших да правя гърнетата. Като марка съм се насочил към Bosal или Ernst. Повече клоня към Bosal, защото в един сайт намирам пълен комплект такива гърнета, даже изпускателни тръби и катализатор. Надявам се само резонатора нещо да се е прецакал при мен, ама поне съм на газ може и друго да си е заминало. Само ще изчакам малко да се постопли, да не мъча хората в тоя студ. Мога да изтрая още месец-два.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за Bosal мога да ти кажа, че съм доволен. На 80-тката сложих такива преди 2месеца и са екстра. За 90-то обаче ми излизат цени з средно гърне само от 300лв,  и нагоре, че пък ги и няма и за това се ослушвам на нисък старт ако някой е минал през това да сподели :) Инче а Bosal-a както казах доволен съм. Не с тънки не дрънчат, не бучатили поне това което аз сложих. Средна цена дойдоха на 70лв. за брой без монтажа с нови ушета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги, 3 месеца вече и нищо с тия гърнета.... всички батки разбирачи, на които попаднах обещаха да намерят, обаче глас в пустиня. Работата ми е такава, че имам контакт с над 100 сервиза в София.... койтони да питах нищо. Споделете моля, ако някой има идея от къде да се сдобия със свястна генерация. Цената и доставката не са проблем ще се чака. Намерих само една благинка на FOX обаче цената спрямо риска да ми доставят някой кюнец за Раховец е голяма и предпочитам тия 150лв. за доставка да ги вложа в нещо друго. Някой :D

Не може да съм единсвен с този проблем..... нали :nixweiss:. И само да спомена понеже не казах генерацията е на ф-55mm.... демек от 80-тка не важи.... козата си сака пръч...както е приказката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...