Jump to content

Allroad Тресе волана адски на спирачки


Tumbev

Recommended Posts

Хаха то винаги предните поемат най голямото натоварване затова са и по големи от задните :) ...  за оригиналните дискове не е проблем  да смъкнеш от 200 до 100  нищо им няма  ..  предните ми  накладки и дискове са оригинални  задните само дисковете наклатките  не и  след по екстремно затопляне от зад почват да свирят доволно :) а от пред е тишина ..   На предната кола се появяваше този ефект   рязко спиране и после 1000 км  тресе ... след смяна  с по качествени  колата стана друга.. 

 

P.s  и с разбити шарнири  или накрайници пак съм  имал тресене  а обвинявах дисковете .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич нищо им няма, на червено загряти дискова спрял от 200 да държиш на спирачката  вече спрял...закривайки една малка част от диска и охлаждайки друга от въздуха.

Това коефициента на температурно разширение не прави в тоя момент вътрешни напрежения, ама хич даже...

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.03.2018 г. at 16:34, Eliza написа:

Може ли да ми препоръчате дискове и накладки, от които сте доволни.

Сегашните ми са Textar на 2 години и явно плачат за смяна.

Благодаря

Тези са добри, единствения проблем е, че са скъпички.

http://www.ebcbrakes.bg/catalog.php

Редактирано от maisuda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се отвори каталога избираш нашия параход по модел, кубатура и година и ти се визуализират. Макар че като гледам размерите на дисковете съдя, че предлагат само за S-line окачване, сиреч 347 мм предни и 330 мм задни. Не е лошо да се звънне директно за повече инфо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...