Jump to content

Въпрос за Ауди В4 авант


Recommended Posts

Здравейте колеги!

Мисля да се присъединя към вашия форум и ще се радвам ако ми дадете вашето мнение за този модел кола . Предстои ми покупка на кола и съм се насо4ила към Ауди 2.0 16V 4х4 95год , с газова уредба ,авант.

Бихте ли ми казали вашето мнение за този модел Ауди , и за какви особенсти по двигателя и като цяло да следя преди да взема крайното решение.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик: надявам се, че НИК-а ти не е руска дума, написана с латински букви. Нали знаеш, как излиза?

Иначе колата е добра. Така поне мисля аз. Може би ще ти е малко голяма, като на дама бих ти препоръчал едно купенце.

Абе вземешли Ауди, няма да сбъркаш - това е генералното заключение. <_<

П.с.: Брунко, пуцай за аванта, кажи на момичето :D

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано отчиташ, че обслужването на този двигател е по-скъпо, отколкото на ABK 115 к.с. Иначе комбинацията 4х4 и газ е чудесна!

Абе, Ауди! Ако можеш да си го позволиш, достави си удоволствието! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.с.: Брунко, пуцай за аванта, кажи на момичето :hilezh:

Аванта днеска излиза от боксаааа. Вруум врууууум ... а паричките излизат от банковата ми сметка по-бързо отколкото чернилката от ауспуха ми :hilezh:

За двигателя не мога да кажа колежке, щото мойта е печка, но 4х4 Авант е една много добра комбинация. Мойта е само с предно, но се държи много стабилно в завои, а и на сняг също - представям си как ще е куатрото. (колегите които идват на събора на 3-ти на хижа Здравец ще могат също да се тестват по отсечката нагоре-дано не се стопи снега до тогава - има преспи отстрани и широко дори и да се завърти човек няма да се удари - все едно гледате Pikes Peak :hilezh: )

Като цяло ползите от аванта са само положителни: вече не се чудя ще мога ли да кача килима на баба ми, колелото на жена ми, телевизора и тн. и тн. :bia: Единствено в път със резки завои се усеща, че колата е малко по-тежка и една идея по-голяма от Б3-ката примерно и трябва да се съобразяваш със законите на физиката.

Успех :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ACE-то или 16 клапановия двигател е по скъп откъм подръжка в сравнение с АБК-то, но пък и АБК със quattro няма или поне аз не съм виждал. Така че ще поддържаш по скъп двигател но пък ще имаш най голямата екстра на ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...