Jump to content

Проблем при спиране


Ивелин 77

Recommended Posts

Здравеите.може ли някои да поможне.Насщоро купих една кю 5ица .2.0т бензин 211к.с. автоматик 2009г.Проблема е че като спра на сфетофара и колата се опитва да трагне вапреки че сам натиснал спирачката.Ако ниакои може да каже нешто ще сам много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Педала мек ли е? Сравнено с каквато и да е друга кола автомат. 

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Имаш предвид педала на спирачката.Сравних га сас на колегата и изглиждат еднакви.Дали може да е от маслото .Колата е на 100000 км и незнам дали е сменяно

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че е от съединителите. Имах същия проблем когато купих колата, в последствие след ремонт и смяна съединителите, сега го няма, така че от моя опит мисля че е от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На 4/8/2018 at 18:08, HUGO написа:

И аз мисля, че е от съединителите. Имах същия проблем когато купих колата, в последствие след ремонт и смяна съединителите, сега го няма, така че от моя опит мисля че е от тях.

Здравеите.Можеш ли да кажеш колко ти струваше това удоволствие.Мисля че и при мен ще е това.Да се подготвиа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравеите отново.Смених маслото на кутията и нештата значително се подобриха.остана само  проблема при потеегляне и то не винаги.Как мислите триабва ли да я оставям за ремонт? Заштото тук в германия ми предлагат само смяна на кутията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...