Jump to content

Фар ауди а5


MrKaramel

Recommended Posts

Здравей те , искам да попитам имам ауди а5 2011 в фара имам малка крушка но не съм я виждал да свети ако може за малко пояснение за какво е приложил съм снимка с въпросната крушка

798829F7-383E-4A87-A68A-04FDE1A625B7.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Здравейте Колеги! За да не пускам нова тема ще пиша тук. Става въпрос, че се чудя от къде да купя качествени крушки за фаровете, (H4 или бъркам?)  защото явно единия е изгорял при предишния собственик и светят различно. Ако някой има идея от къде да купя нещо качествено да напише от къде. Благодаря и лек ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са халогенни фарове са Н7, имаш по 2 крушки на фар (къси и дълги). Ако са ксенонови - D3S, може да ги поръчаш онлайн, има богат избор навсякъде.

Препоръчвам Philips или Osram, кой модел ще си вземеш вече зависи от теб и твоите предпочитания.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са ксенонови - D3S, ето ти един пример:

https://www.emag.bg/ksenonova-lampa-osram-d3s-night-breaker-unlimited-42v-35w-pk32d-5-1br-66340xnb/pd/DLJKHHBBM/

 

Коя крушка ще избереш и каква цветова температура ще има е въпрос на личен избор. Аз например обичам да ми е добре осветено и избирам крушки които имат по-кратък живот за сметка на количеството светлина (като night breaker), други избират ultra life, които издържат значително по-дълго време, за сметка на количеството светлина. Както казах - въпрос на личен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...