Jump to content

AUDI A6 3.0 TFSI 2012


Prime

Recommended Posts

Здравейте,

 

след като светна грешка в скоростната кутия и две посещения в Порше запад, колата при тръгване от място подскача и придърпва, това само като е студена или е от място, например светофар. В Порше смениха мешаничен съединител, комплект мехатроник, смяна на трансмисионно масло, моторно масло и магнитен клапан.

 

Проблема е че Мишо вече го няма и искам някой друг да диагностицира колата, за да знам какъв е проблема за това придърпване и да бъде отстранен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди при Pila R - https://goo.gl/maps/VGsrsCyZcZs силно препоръчвам, знаят какво правят хората и ще ти свършат работа. Огромната част от клиентите на Мишо се преместихме там ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
On 7/6/2018 at 5:33 PM, komitov said:
Das Auto Service    

 

Този сервиз откога работи с афтърмаркет съединители и колко опит има с такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека никъде не е писал, че иска афтърмаркет съединител, а второ мнение защото са му изплескали цялата скоростна кутия на съставни части за смяна. Само, че Комитов му е предложил същите на цени и подход :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраейте, 

 

Порше България оправиха нещата в гаранционния срок - 2 години. Оказа се че са ми сложили съединител - OB141030F, който по - подразбиране си придърпва.

Сега го смениха със OB141030E и е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28 minutes ago, N1995 said:

Човека никъде не е писал, че иска афтърмаркет съединител

Ами всъщност точно това е написал - в Порше са му сложили съединител, който не му харесва и търси Мишо или подобен човек, който знае за какво става въпрос и знае какви съединители кога и къде да използва.

Аз съм чул, че цитираният сервиз просто заменя оригинални части, нещо, което правят и в Порше.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е номера, правилно написан с букви и цифри на латиница: 0B5141030E.

Не знам какво е това 0B5141030F обаче, което си придърпвал по подразбиране и как така са се объркали да му го сложат като по ЕТКА излиза правилния номер.

Звучи ми на поредната мангалия на Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0B5141030F е фейслифтов, a 0B5141030E е за коли преди фейслифта, няма такова нещо така си придърпвал непредърпвал, някой кретен е вложил грешна част, дето на всичкото отгоре е и по-скъпа и после са замазали каквото са изакали....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...