Jump to content

VCDS не влиза в навигацията - RNS-e


Marto7777

Recommended Posts

Здравейте. Навигацията е RNS-E. Искам с вцдс да влезна в 56-Navigation за да активирам AUX функцията, както и да разгледам други опрции но не ме пуска.Всеки път ми дава Controller not respond мисля че беше.

Кабела ми е тия по скъпите които са с платена версия на програмата.Имам и от тия китайските по 20 лева и със него също неиска.Самата навигация има връзка по кан шината защото на ФИС-а ми изписва коя песен или радио свири в момента, както и мога да я командвам от волана, но компютъра просто отказва да влезне. Колата е Б7 2005. В канал 36-Radio също не влиза.Преди със Concert II като бях също и в него неискаше да влезне.

Редактирано от Marto7777
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо има право ... ако е допълнително слагана ... отвори моята тема за смяна на БНС с РНС и ще видиш точно кой пин се вадеше от зелената и се слагаше на синята.

Точно това е К-сигнала ... то и Ваг Ком-а изписва май какво липсва ... но предполагам като смениш пина за който ти казвам ще станат нещата.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте. Защо не мога да се свържа с rns-e през vcds? Автомобила е B7 2007г. със фабрична медия (не е слагана допълнително). Пробвах с два кабела за диагностика и не става.Четох, че когато се подменя медията която не е rns-e се мести K-line, но тук случая не е такъв. Навсякъде из интернет е описан проблема когато е правен retrofit. Не намерих нищо за фабрично монтирана медия. Някой ако е имал такъв проблем нека сподели как го е решил. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

MAPTO7007

Здравей ще ми пратиш ли линк към тази твоита тема за смяна на БНС с РНС че немога да я намеря. Мерси

 

На 27.07.2018 г. at 22:15, MAPTO7007 написа:

Данчо има право ... ако е допълнително слагана ... отвори моята тема за смяна на БНС с РНС и ще видиш точно кой пин се вадеше от зелената и се слагаше на синята.

Точно това е К-сигнала ... то и Ваг Ком-а изписва май какво липсва ... но предполагам като смениш пина за който ти казвам ще станат нещата.

 

Успех!

 

Редактирано от LORD3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...