Jump to content

с3 леко засилване


Recommended Posts

Здравеите . Доло горе вече е ясно какво ще се прави по стоковата еска бам . Турбо т3т4 50 трим 63ар до към 400 420 макс му дават . Колектора ще е чугунен . Уестгеит триал 38мм . Дюзи бош 720 цц . Регулатора мисля да си е стоковия 3 баров . Ковани х беам биели Скат . Помпа бош 044 320 литра на час в допълнителен съд . Кулера 550 230 65 с пътища на 63 мм . Генерацията също на 63 с две гърнета . Идеята ми е да получа съвети критики . Какво пропускам ? Къде бъркам и т.н . Благодаря ви много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да ама незнам дали ще има смисал от него ... Тоест доколкото съм запознат си мисля че не ми е нужен тъи като не мисля да контролирам бууста ;д 

Редактирано от greenshits
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съединителя нищо не виждам, а няма как да се мине без него. Гейта трябва да е Tial (освен, ако китайците не са направили някой триал) и биелите H-beam (предполагам, като най-разпространени). Относно дюзите за тези коне... спокойно може да се мине с 630сс (да не кажа даже и с 550).

 

Кой ще мапва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра ориентация от към това да се заиграеш с колата и от към някой части. Но, много недоизмислен сетъп ми се струва това. Колегата ‘GTX’ ти вметна някой идей по които, добре се замисли. И защо повечето хора в България като засилват коли с сила подобна на тази която , ти може би очакваш, слагат толкова малки  ‘средни’ кулери и диаметър на генерация... При положение , че стоковите ти кулери в момента доста се равняват като дебит на описания. Да не говорим за стоковата генерация, чийто диаметър е доста ближен до този който желаеш, даже ако не се лъжа по-голям, нямам спомен вече. Относно регулатора, съветът ми е изцяло да си остане стоков 3баров. Ти няма да таваниш дюзи, тези които си написал ще имат достатъчно остатъчен запас след евентуалната настройка , това турбо колко пък да вкарва, чак да таваниш 720цц. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...