Jump to content

Проблем с възстановяване на жабка на А4 B6


omonkes

Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам следният проблем-капака на жабката в колата ми е доста издраскан от предния собственик, а това съответно на мен не ми понася.Ходих къде ли не да питам за някаква паста,вакса или какъвто препарат може да има за да се заличат драскотините.Никъде не могат да ми помогнат до момента.Така вече днес ми кипна (защото нямам намерение да оставя жабката така занемарена) и се сетих че може да се облепи с някакво авто фолио.Бихте ли ми препоръчали фолио което да е със същия цвят и да наподобява на вид покритието на капака на жабката,ако има такова фолио изобщо.И ако някой знае къде в София извършват такива услуги наистина качествено,много ще съм благодарен за всяка информация :) Забравих да спомена че колата е А4 B6,да послужи за ориентир за хората,които могат да ми помогнат с някаква информация и насоки.Благодаря предварително.

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....вЕрно ли пусна такава тема.......

Във Варна има човек, възстановяващ покритието на такива повърхности, търси ник to4ko, или нещо подобно.

Ето ти го.

(пише се жаБка)

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че ще пусна такава тема,след толкова обикаляне и никой никъде нищо не ми казва и не може да помогне.Който не знае,пита,нали за това е форума.Евала обаче за информацията,точно това ми трябва.Благодаря много!А и щом съм написал "жабка" в заглавието,няма нужда да обяснявам защо съм объркал след това,да не изпадаме в ненужни подробности.Още веднъж,много благодаря за информацията NIKO!

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото нямам време да ходя по морги и просто предпочитам аз да си я направя и да знам какво е правено от колкото пак да взимам втора ръка и да не знам колко ще издържи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пусни снимки, ако можеш и решиш да я пращаш за реставрация преди/след, че и моята е изпонадраскана и се чудя дали да не правя същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии току що-виждам молбата ти колега,снощи изпратих жабката за реставрация защото си беше изпонадрана от предния собственик,а в темата която ми пратиха по-горе прочетох само силно позитивни отзиви .Разговарях със самото момче многократно по телефона и е доста отзивчиво.Мога да пусна снимки вече след като ми я върне обратно.Извинявай за закъснението колега.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,само всичко да е наред

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ви кажа приятели,тази вечер ми пристигна възстановената жабка.Като нова е,нямам думи!Тошко от Варна е номер 1

Не знам кога ще ми остане време да направя няколко снимки ,просто съм много зает и не ми остава време за нищо,дори не знам кога ще си монтирам жабката в колата обратно.Щом ми остане малко време,ще сложа снимки тук.Но евала на Тошко,изключително талантливо момче,с човечно и земно отношение,много приятелски настроен.С двете ръце съм за него,само това мога да кажа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждаш ли, че вече не го интересува жабката, понеже я е направил, но иначе задава куп въпроси във форума (дори и днес).
С две думи, до като му мине неговия зор, но той да ти сподели (помогне), ще има да чакаш. 
Такива индивиди нямат място в този форум! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dfgdg.jpg

dsfsf.jpg

viber image.jpg

преди 24 минути, Niko Zombi написа:

Не виждаш ли, че вече не го интересува жабката, понеже я е направил, но иначе задава куп въпроси във форума (дори и днес).
С две думи, до като му мине неговия зор, но той да ти сподели (помогне), ще има да чакаш. 
Такива индивиди нямат място в този форум! :steinigung:

Жабката ме интересува и то много,не ме инетересуват мненията на индивиди като теб ;).Никой друг не се заяде тук,освен теб.Не ме познаваш и не знаеш какво ми е ежедневието за да коментираш по мой адрес каквото и да е.

Много по-добре ще е полжението в България ако сме единни,вместо да се нападаме.Всички колеги които взеха мнение по въпроса ми помогнаха много и бяха достатъчно толерантни и подходиха с разбиране към ситуацията,за което съм им безкрайно благодарен :)

 

 

На 17.10.2018 г. at 19:39, tsvyatkoff написа:

Няма проблем, ако искаш сподели после впечатления и снимки

Не успях да направя по-добри снимки,времето в момента навън е доста мрачно,надявам се тези да те удовлетворяват.Наистина страхотна работа на Тошко от Варна,жабката е като нова.Още по телефона когато разговарях с него усетих че е много точен и няма за какво да се упасявам къде си пращам жабката.Който има нужда от такава манипулация,спокойно може да се довери на това момче,потвърждавам.

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на живо е още по-добре!Момчето наистина си оправдава и парите и позитивните отзиви по него на 100% :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...