Jump to content

Казанче течност за чистачки


nakata6

Recommended Posts

Често се случва да се запушат дюзичките. Пробвай с тънка игла в отвора на дюзата !Преди 10дни го правих това, ,,упражнение"на колега с авант и всичко си дойде намясто за 10на минути!

 

п.п.Това е най - често срещания проблем,което не изключва други разбира се!Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги оказа се че явно маркуча е спукан, тече вътре в кората някъде до резервния триъгълник :( ще я закарам да видят да махнат кората че аз нямам такъв ключ за болт, но предполагам е спукан,много неприятно защото ми на водни багажника направо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е спукан маркуча, по лошо е. Моторчето на задната чистачка тече. На 90 % съм сигурен. Много тъпо са ги направили. Ако го оправиш (без да даваш 200-400лв. За нов) моля сподели.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах като проблема на колегата и се оказа най-лошото,а именно моторчето и се наложи да го сменя и цената е към 240 лева.Доста често срещан проблем на ваг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, не съм се задействал още по проблема, тече само ако цъкна да пръска отзад иначе не, но забелязах че и една от пръскалките на фаровете и тя е протекла, и си капе под бронята, там вече ще иска смяна защото си капе и без да ги ползвам, не е много но все пак е дразнещо, ще пиша като разбера но ми казаха за задната някакъв ремонтен комплект,.... Междодругото едната пръскалка за фара закача на зъпчето на капачето и трябва да я освободя за да се прибере, за това ми казаха че това нямало оправя масово закачали.... Някои има ли го този проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен капачето закача всеки път , и го прибирам ръчно.Пръсках го обилно със саликонов спрей и с wd40 ама ефект няма.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо дезактивирах миенето на фаровете. Самата концепция ме дразни. Остави закачането.... като ми пръсне вечер на измитата кола и става голяма свинщина.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...