Jump to content

Ел.Рейка Ауди а3 8pa


ThEBlazZeD

Recommended Posts

Здравейте, в търсачката нищо интересно не намерих.

Трябва да си сменям рейка и ел мотора към нея. Нова са цени от 1100лв. Гледам втора ръка на автомобил с малко КМ , от Ebay. Но не мога да намеря кои точно номера на частта ще ми пастнат. Намерих една и писах на продавача , но той ми свери рамата и каза ,че не пасва. Но изглежда като моята :D . ETKA  ми дава ,че съм Gen 1 (в нета прочетох ,че имало разлика в конекторите) . Каквото и да означава , това. Ако някой е сменял , нека сподели някаква информация. Мерси.

Редактирано от ThEBlazZeD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз на всякъде гледах , рециклират само хидравлични. Еликтрически не съм срещал. 

А от Етка дават тези номера за заменими, но не е сигурно 1K1423055KX , 1K1423055FX, 1K1423051CL

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, maxell0120 написа:

Аз сложих някоя от голф 5 без да гледам номера и пасна без проблем. 

Колега, да те питам кой ти я прави (майстор да ми препоръчаш, ако може), че няма оправия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат майстор от Хасково. От самото начало отивам само при него за всичко. 

 

Внимавай с буксата, че както спомена колегата са няколко вида. Най-добре е да я видиш преди да олекнеш с пари. 

Редактирано от maxell0120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм в София и търся някой, който да разбира от рейки на Ауди ( ваг-ове), понеже ходих при двама "майстори" вече слагаха/сменяха взеха ми парите и даже развалиха мойта напълно(преди това с чистене на грешката изкарваше 2-3 дена, сега я чистя и не става лек волана изобщо). Цената като че ли е без значение, важното е да имам резултат (може и нова)... и така, който може нека помага 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корега, ако ти е сменяна рейката и на новата не са направилни адаптации, възможно е за това да нямаш хидравлика. Ако искаш, чукни ми на лично да ти прочета колата и да ти кажа какво ти е дереджето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...