Jump to content

audi a8 d3 не духа климатроника на пасажерите отзад


baniole

Recommended Posts

Здравейте, някой имали представа на четризоновия климатроник от задната страна на пътниците пускам климатика нагласявам си градусите но неще да духа нито топло нито студено.... имали някой представа на какво се дължи това ? Audi A8 D3 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е клапата отзад, която е в централната конзола. Закачи я на диагностика и ще си каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с vagcom не виждам грешка в климатика освен грешка 01207 -control module for auxiliary heater (J364) но това мисля, че е печката.

Имате ли представа номер на клапан да ми пратите да видя какво представлява, че не мога да се сетя.

Благодаря.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак погледнах и нищо нямаше там.. интересното е като вляза в Output tests активирам от там устройствата и леко почва да задухва но само дотам. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз имам същия проблем, но не духа топло отзад на всички духалки и отпред на средните две...Каза ми един майстор,че било от моторчето на предните но било много разглабяне и не бил сигурен че щяло да се оправи ако го смени ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промий си радиаторчетата на парното. И при мен не духаше топло в централните духалки, на челното стъкло и отзад. След промивка всичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в Дунев, свършиха работа, но ме мотаха цял ден, взеха торба пари и ми наговориха много глупости. Имат машина, която загрява водата и я върти през радиаторчетата. Сипват и някаква химия. Разкачат се само два маркуча. Предполагам, че и други сервизи имат такава машинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/23/2018 at 3:42 PM, Audi V6 said:

Аз ходих в Дунев, свършиха работа, но ме мотаха цял ден, взеха торба пари и ми наговориха много глупости. Имат машина, която загрява водата и я върти през радиаторчетата. Сипват и някаква химия. Разкачат се само два маркуча. Предполагам, че и други сервизи имат такава машинка.

 

Двата маркуча би трябвало да са от двете страни на филтъра за купето (под предния капак). За мен е процедура която човек би могъл и сам да направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един до друг са маркучите, пред пасажера. Сам може да пуснеш чешмата да продуха с вода радиаторчетата. С машина се слага някаква химия, загрява се водата и се филтрира, и се върти известно време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...