Jump to content

Нямам показания за температурата на таблото


eskalibur_74

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да попитам защо не ми показва външната температура на таблото на колата. Тя е модел 1998г. Ауди А4 с АДР двигател. Не знам през тези години дали компютъра е изобразявал това на таблото или не. Моля, ако някой знае нека сподели или са спрени показанията с ВАГ ком, не знам???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последното нещо, което би ми дошло на ум, е да споря с НИКО за модела Б5, но все пак ще отбележа, че на няколко места чета за наличие на датчик външна температура и съответно дисплей на таблото при този модел.

Нещо повече - това е видно и от линка, който самият НИКО е дал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно само, хубаво е да се чете наличната информация, нервите са излишни.

И го има и го няма тоя дисплей за външна температура, зависи оня дето е свалял найлоните, как е поръчал навеса.

Отвори си таблото, долу под дисплея ако нямаш малко допълнително дисплейче - нямаш външна температура.

Лесно се "ретрофитва", как, има тонове писано из форума.

 

пеши, още ще ми се разхождаш ли по пръчката ве мой, вземи най-накрая се нанижи и мирясай. Зеленоякест смот палаФ.:puke:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е Б5,ADR.1998г.На таблото нямах датчик за външна температура,но на таблото имах малко,правоъгълно дисплейче(както колегата NIKO е писал).Казаха ми,че е за тоя датчик.От форума-от колегата KCV си купих датчика и той беше така добър да ми го свърже и сега вече си отчита външната температура на таблото.Така че,ако имаш такова малко дисплейче,можеш да си закупиш въпросната джаджа и да я монтираш.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вариант на кола с климатроник, без въпросния датчик. Винаги се намира ниско отпред на радиатора, захванат за маслената серпентина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/17/2019 at 11:32, eskalibur_74 написа:

 външната температура на таблото на колата. Тя е модел 1998г. Ауди А4 с АДР двигател

Аз съм със същата кола, но 1997 г. и нямам малкото табло за показание на външна температура.

Но не ми и трябва, защото когато е нужно, си я гледам на дисплея на климатроника.

Каналът е 55.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли сервиз в София , където да монтират датчик за външна температура и  да правят окабеляването съответно , със всички необходими компоненти и пинове. Моля пишете!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...