Jump to content

Странно гаснене


Alexandar867

Recommended Posts

Здравейте, колата ми е a3 8L 1.9 90 alh, та вчера ми направи следния проблем. Докато колата се движеше 40-50 км и светна този знак на таблото и колата изгасна в движение(беше си загряла на 90 градуса), като преди това бях карал около 200 км. След това като включих на контакт не се включваше подгрева, въобще не светваше на таблото и така няколко пъти 7-8. След това светна и се запали без проблем. След още 10 км се прибрах и след като я изгасих колата отново не се включи подгрева и я оставих. На сутринта на студена кола всичко беше нормално и запали без проблем. Според вас дали е реле 219,202 или какво друго може да е...

6923154D-6993-4689-870A-64AE87F2D1A7.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започни със подмяна на реле 109. Намира се под волана и е сиво на цвят. Не знам дали се продават по магазините най добре от някоя морга потърси. Аз съм се запасил с 5, 6 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се запасявай за нещо което още не се е развалило. Шанса да оцелиш частта която ще се развали е почти нулев.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиновите го нямат. 

CVT аз за това имам цяло копие на Ел системата на колата ми. релета, модули, датчици, ЕСП сензори. от толкова а3-ки развалени до сега в нашата морга дали няма да си взема по нещо при положение че често тия неща заминават с инсталацията на колата за бакЪр :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...