Jump to content

Чистачки положение


SECURITY

Recommended Posts

Здравейте колеги. Чистачките ми стоят по-нагоре, когато не са включени. Не знам точно кога стана това, но не бяха така. Един път отворих капака, докато бяха вдигнати и шофьорската я ударих с капака доста сериозно, но не съм сигурен дали тогава излезе тозии проблем.

 

Като ги включа първо тръгват леко надолу, след това нагоре, слизат пак до долу и се връщат в това "нетипично" положение. При работа шофьорската стига до края на предното стъкло, даже иска да го подминава. Мислех да ги презацепя шлилците на рамената, ама нали първо тръгват надолу и пак няма да стане.

 

Някой, ако го е имал този проблем, ще съм благодарен за помощ.

 

P_20190203_150131.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно ти е разхлабена гайката,която е на оста на електромотора и от там се бърка цялата работа.

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига бе

 

На моите съм забелязал нещо подобно.

Ако ги оставя на прекъснат режим спират малко по-нагоре. Докато са спрели като изключа прекъснатия режим отиват малко надолу.

 

Обаче не съм се заглеждал в студа какво става. А и то като е в сняг едва ли да видя нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

чакай астрономическата пролет, тя колата по календара действа.

 

Явно не ще да е това. Обаче от шлиците няма да помогне. Някъде по лостовете отдолу е мръднало, може би на самия мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Реших го проблема. От удара на капака бяха превъртели рамената в шлиците. Разхлабих, регулирах рамената, както ги дават да бъдат по книга, затегнах и е перфектно вече положението им.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от SECURITY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/14/2019 at 11:15 PM, Stuttgy said:

Айде честито!И все пак видя ли,че на пролет всичко се нареди...emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk
 

 

Нали :)  Интересното е, че сега си тръгват нормално, няма го това ходене надолу и после нагоре, както беше преди да се оправят. А механизма не съм го пипал изобщо. Ама нали бачкат, здраве да е. Ще искат чат пат регулиране, че шлиците съм ги направил леш (или телоподаващо.....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...