Jump to content

Recommended Posts

Колеги, има ли някой наблюдения на този модел гуми?Значи, днес слагам въпросните гуми, и Ооооо Ужас, шумят като на: лагер: На около 100км/ч се чува най силно.Верно че не са чисто нови но ДОТ-а им е 9 седмица 2005 год. и са в много добро състояние.В НЕТА пише само хубави неща за тях ама аз ли съм карък или съм попаднал на :оригинални: незнам.Някой влизал ли е в такъв филм?

Редактирано от Iv-o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, гумата по принцип във всички тестове попада в категорията "Ultra High Performance Tyres".

Аз лично нв съм карал с такива, но съм говорил с хора, които са карали или карат. Всички казват, че гумата е на високо ниво, включитено и по отношение на шума.

Проверих в тестовете и гумата я дават отлична на сухо, много добра на мокро, комфортна и безшумна.

Според мен просто гумите са се изкривили - дори 2006 година да са, ако са седяли захвърлени в някой гараж или хале, такива "чудеса" могат да им се случат.

Така че според мен, си сключил лоша сделка, за което искрено съжлявам - представям си разочарованието ти. Все пак, ако не можеш да ги върнеш, карай си ги, след време ще понапаснат на колата и няма да са толкова шумни.

P.s.: И аз веднъж направих грешката да купя втора ръка гуми :hilezh: , затова сега предпочитам да изчакам малко, но да взема нови гуми.

PPS: Плюс това темичката е за един раздел по-надолу, без да се сърдиш :huh:

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, но аз до ноември месец си ги търкалях.После ги свалих, и ги прибрах в мазата/легнали естествено/. Викам, то се е видяло че сняг няма да има, и днес пак ги сложих.Обаче вече ме е яд.Утре ще купувам нови май. Знам ли, може и да се напаснат.

Извинявам се за недоглеждането, относно пускането на темата ,на неправилното място.Моля мод-а да премести темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...